Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már tettem fel ezzel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.nikolett18 kérdése:

Már tettem fel ezzel kapcsolatba régebben kérdést de most sulyosabb lett és érdekel ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Màr egyszer volt erről szó hogy a baràtom èdesanyja beleszól a kapcsolatunkba,nem örül neki hogy velem van, èn 21 múltam ő pedig 20..igazàbol nem èrtem mèrt kell beleszólnia el tudja dönteni a fia hogy kivel jo neki... eddig úgy próbàlt szètszedni minlet hogy èn nem mehetek ki,de ez nemjött össze neki mert ö jön, most hètvègèt együtt töltöttük ma ment haza,ès az èdesanyja nem fogadta el a bonbont nőnapra mert velem volt,most próbàlja èrzelmileg zsarolni,nemtudom mitèvö legyek,nem akarom elveszteni mert nagyon szeretem,de azt se akarom hogy kicsinàlja a dràgalàtos anyuka...kèrlek segìtsetek.

2015. márc. 8. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én oda állnék a helyedben az anyja elé és szépen kifejteném a véleményem a viselkedéséről. Egyszer már tettem ilyet exem anyjával, bár akkor még 16 voltam. Köpni nyelni nem tudott a nő. Sokszor a "felnőtt" emberek gyerekesebben viselkednek, mint a fiatalok.

Na szóval, Én megmondanám neki, hogy kész vicc amit csinál, mert így csak még erősebbé teszi a kettőtök kapcsolatát és ha jót akar magának, akkor ezt most azonnal befejezi. Mert az ember nem az anyjával szeretné leélni az egész életét, hanem a párjával...

Állj a sarkadra! Ha hagyod magad... tényleg szét fog titeket szedni.

22N

2015. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Családon belül történt egy ilyen eset. Most a lány 55 éves és azzal dicsekszik az anyja, hogy csak 8 napot töltött el nélküle. Nem volt barátja, pedig lehetett volna, de az anyja annyira ránőtt.

Mindenképpen kell, hogy finoman kezelje a barátod a helyzetet az édesanyjával. Tudassa vele, hogy nem fogja őt elveszíteni, azért mert te vagy neki. Finom beszélgetésekkel fokozatosan meg lehet győzni erről és segíteni az anyjának, amiben csak tud. Iszonyatosan zavaró és kellemetlen lehet a helyzet, de az anyja meg pánikol, hogy egyedül marad. Sok sikert!

2015. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szìvesen megyek ki mert megfenyegetett hogy nekem jön kidob az utcàra stb.. ès lehet csak rosszabodna a helyzet...:( nemhiszem hogy benne lenne az anyja hogy leüljön velem beszèlgetni..
2015. márc. 8. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a fiát annyira nem tiszteli, hogy leülljön vele? Szereti ő egyáltalán vagy csak magát félti? (második voltam)
2015. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég primitívnek tűnik barátod anyukája... Apuja nem él velük? Talán még rajta keresztül lehetne tenni valamit az ügy érdekében.
2015. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hàt mindig azt mondja h ö nagyon szereti ő a büszkesège... de ezt mondtam neki is ha annyira szeretne nem szólna bele az èletedbe...apukàja kicsit teszitoszi..
2015. márc. 8. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondogasson valamit az anyjának amit könnyen magára vesz és egyben leminősítés is, például "öregasszony", habár azt nem írtad, hogy az anyja milyen idős. Az anyja próbálja elnyomni, fordítani kéne ezen és határozottan kinyilvánítani, hogy már nincs beleszólása a fia életébe. Az a legfontosabb, hogy a párodnak meg legyen az önbecsülése, amihez elég fontos lehet az is, hogy az anyja jobban tudja, hogy hol a helye és persze az, hogy segíted.
2015. márc. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hàt tegnap azt mondta addig van beleszólàsa amìg ott lakik,pedig dolgozik eltartja magàt otthonra is add pènzt,szóval èn ugy gondolom semmi beleszólàsa nincs neki főleg hogy szeretjük egymàst..
2015. márc. 9. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen lépj ki!

de ne ugork bele másba, és ha a srác meghányja, lehet hogy otthagyja a szüleit érted!

2015. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!