Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti belemennetek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
15eves vagyok es ebben a korban a szuleim enyhen szolva nem orulnenek egy baratnak..Viszont en ugy erzem hogy tudnek vigyazni magamra, tehat szivek szerint kezdenek kapcsolatot.Csak hat titkolni kene.Viszont tudnank talalkozni ugyanugy csak ne tudjanak rola hogy egyutt vagyunk.Bevallalhato ez egy fiunak?

2015. márc. 8. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
nem -.- titokban prostikkal is tudnék dugni -.-
2015. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
Első... prostikkal tudsz titokban dugni egy 15 éves lánnyal nem aki a szülei elől titkolja a kapcsolatot.
2015. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bakker, oké hogy nem örülnek, de 15 vagy egyszer úgyis lesz barátod, amit el kell mondani, nem fognak megölni e miatt. Ha látják, hogy nem hátráltat akkor úgyis elfogadják majd. hogy nem akarsz konfliktust? Elárulom, hogy akkor is lesz ha titokban tartod.
2015. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vállalható
2015. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt elsietni, inkább várd meg a 18-at, pláne így. Még ha szerelmes lennél valakibe, az más lenne, de csak azért járni valakivel, mert már nagylánynak érzed magad?
2015. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem evekig titkolnam.En is megvarnam hogy mennyire lesz komoly, hogy viselkedik a fiu, es elmondanam, ha ugy latom hogy nincs mar ok amiert eltilthatnanak tole.(foleg ha mar tudjak hogy egy ideje egyutt vagyunk)

Illetve az is megfordult a fejemben hogy a fiunak kene beszelnie a szuleimmel.

2015. márc. 8. 12:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen eleve csak akkor mennek bele kapcsolatba ha szerelmes is lennek, ez egyertelmu.Felreertetted.:)
2015. márc. 8. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Bele.
2015. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyenes ember vagyok, nem akarnék össze-vissza titkolózni, ha a csaj szülei konzervatívak akkor megbeszélgetem velük a dolgot.
2015. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*17/f

#9 voltam

2015. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!