Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek "gáz", lenéznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz", lenéznek ha egy 30éves férfival vagyok együtt és belé vagyok szerelmes? Van akinek hasonló? 17éves leszek szeptemberben.

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

apád lehetne!

az idegenek meg azt hiszik majd,hogy a lánya vagy

2015. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az a velemenyem hogyha az en 16 eves lanyom korul legyeskedne valami 30 eves patkany akkor a beleinel fogva logatnam fel a haza elotti villanyoszlopra.


Egyebkent meg igen, gaz, mert fiatal vagy, naiv es tapasztalatlan, ezert a ferfi ugy ver at, ahogy akar!

2015. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem az nem baj ha egy kicsit idősebb nálad a szerelmed de ha 16 vagy ő meg 30 az már kicsit gáz
2015. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. hsznak : "ezert a ferfi ugy ver at, ahogy akar!"


Mindenki magából indul ki.

2015. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háyszor írod ki ugyanazt a kérdést mindig átfogalmazva? És ha gázakkor mivan? Mi ugyse tudunk semmit csinálni.
2015. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 30 éves srácnak még nagyobb gáz.
2015. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyszer írtam ki.
2015. jan. 12. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon légy észnél, a 13 év az komoly különbség.


Szerencse, hogy fiatalkorú vagy már és már a 16 on túl is,értem én, hogy jó lehet az ágyban és van is már mit tejbe aprítania, de mi lesz 10-20 év múlva?

2016. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!