Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ötlet, ha egy ilyen medál...

Jó ötlet, ha egy ilyen medál (szettet) veszek a barátomnak karácsonyra? Vagy ciki ilyet pasinak hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 10. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Egy gravírozással személy szerint örülnék neki:) de ez személyfüggő,attól függ mennyire ismered őt:)
2011. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol lehet gravíroztatni? És kb. mennyiért csinálnák meg? valamint mit kellene bele gravíroztatnom: az övébe az én nevem kezdőbetűjét, az én szívtöredékembe pedig az ő nevének kezdőbetűjét? xd
2011. dec. 10. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

igen úgy



de sztem ez elég nyálas egy fiúnak



bár te ismered őt

2011. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ milyen a barátod... Te ismered... Ha szted hordaná, és jól állna neki akkor jó ötlet.
2011. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A legjobb barátnőm vett ilyet maguknak, és a kezdőbetűket gravíroztatta bele, ahogy fentebb írta valaki. A párja egy "tipikus" kopasz, nagydarab, tetovált, hungarista, fradista futballhuligán (félreértés ne essék, emellett egy csupaszív ember, nagyon jól kijövünk mi is :D), de egy vékony ezüst láncon igenis hordja a félszívet barátnőm nevének kezdőbetűjével, és nem problémázott azon, hogy "ciki-e"... Szereti a párját, és innentől nem ciki. :)

2011. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!