Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek? Jó ötlet a...

Mi a véleményetek? Jó ötlet a következő? Lent->

Figyelt kérdés

Ali expressről rendelnék nagymennyiségben ékszereket, ékszer alkatrészeket, medálokat stb.. és ebayen árulnám. Ha én így rendelek.. pl Kínából , tesznek rá vámot? Rendelt valaki már innen? Ha igen mi a tapasztalat. Esetleg valaki csinál hasonlót?

Nem Magyarországról árulnám ,szóval kereset lenne rá, mert utána néztem.

Mit gondoltok? Esetleg valami tanács?:)Köszi


2012. márc. 12. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha EU-n belülre hozod akkor biztos, hogy lesz rá VÁM és áfa - esetleg büntetővám, ha az ország védi a piacát a kínai piaccal szemben.


Innentől kezdve csak számolni kell, hogy mennyiért tudnád adni és annyiért megvennék-e.

2012. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem onnan magamnak ékszereket, ruhákat. Először csak átvágtak. Minősített, ellenőrzött stb. eladó volt, de hiába, mert a 365$-omért semmit nem kaptam. Kerestem az oldal üzemeltetőjét, annyit mondtak, hogy sorry. Elvileg a pénzt zárolja a rendszer, amíg vissza nem jelzem, hogy megkaptam az árut, de ez nem igaz! Azonnal átutalták az eladónak, vissza soha nem kaptam.

Másodszorra megkaptam az árut. A cucc 74$ volt, a vám 14330,-. Tehát kb. mégegyszer annyi.

Én is azt hittem hogy milyen jó ötlet, de az ÉLETBEN nem akarom mégegyszer még csak a site nevét sem hallani!!!

2012. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha csak 10 dollár értékben rendelek akkor is így működik?

Pozitív visszajelzést kapott cégektől rendelnék. Angliából rendelném.

2012. márc. 29. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

én illetve barátnőm ebayről rendszeresen rendel cuccokat...már nagyon sokat:)még sose vertek át...ott van, hogy mennyi az ára szállítással együtt ( igaz én a "magyar" ebay-t nézem)....vámot még sose kellett fizetni és ilyen kis dolgoknál elvileg nem is kell...ugyhogy nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van...pedig nagyon sokszor rendelt már nekem...és magának is:)

23l

2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!