Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok ha a barátotoknak egy lány pucér fotókat kuldozgetne?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Miközben a barátom a csaj pucér fotóit nézegeti, lepippantanám vagy kézzel kielégíteném.
2015. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1# szerint ez mindenre megoldás :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


az én barátnőm az kinyírná a másik nőt :)

én meg mutatnám neki hogy ez és ez hüldte mert szeretem a barátnőm

2015. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Dave! A két kérdés nem hasonlít szerinted?
2015. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szépen megkinoznám a lányt,úgy ahogy van,meztelenül,s közben 1000-tól hetessével visszafele mondatnám vele a számokat,hogy a tudatánál maradjon./Tokyo Ghoul/ A barátommal csak akkor szakitanék,hogyha az első kép után (mert sztem akkor még nem tudhatta,hogy a feladó pucér képeket küldött) a többbit is meg merte volna nézni.
2015. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva azért egy pucér kép nem a semmiből érkezik. Ha valakivel nem vagyok olyan viszonyban, nem találkozgatunk, nincs köztünk szex, az nem kap ilyen képet. Na jó, volt már, hogy szex előtt is küldtem sejtelmes képeket, amin meztelen voltam, de nem sok minden látszott igazából. De ez akkor sem úgy működik, hogy kiválasztom az egyik ismerősöm és se szó se beszéd rászabadítom a meztelen portfólióm. Szóval ehhez elég sokat kell beszélni, meg kell legyen a kémia, a bizalom, stb. Én biztos lennék benne, hogy a párom vagy már félrelépett, vagy erőteljesen az ügy megszervezésén dolgozik, így egyértelmű lenne, hogy kiadnám az útját. Persze első dühömben biztos a csajra is kígyót-békát kiabálnék, de utána azon is elgondolkodnék, hogy ő vajon tudott-e arról, hogy a pasinak barátnője van. Csak mert én soha egy pasimmal se raktam ki pl. FB-re közös képet, meg semmi utalást, hogy kapcsolatban vagyunk, így rám is, és az eddigi barátaimra is nyugodtan hihették, hogy szinglik, így előttük is ott volt a lehetőség, hogy becsajozzanak mellettem.
2015. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!