Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok egy sráccal kapcsolatban. Mit tegyek? Várjak? Lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nem rég óta ismerek és csak szombaton találkozunk egy közösségben. Interneten nem tudom vele tartani a kapcsolatot különböző okok miatt. (Itt van egy fiú barátom is akire (szerintem) azt hiszik a többiek a közösségből hogy valami alakul/van közöttünk.)Aki tetszik srác már az első pillanattól kezdve tetszik nekem. Aztán egyik szombaton nagyon jót beszélgettünk amikor a fiú barátom nem volt ott és nagyon aranyos volt és ott még jobban megtetszett. Bókolt stb...Ki akadt hogy miért nem mennék a következő alkalomra én meg elintéztem hogy tudjak menni de ő nem volt ott. A rá következő alaklomra már nem is nagyon foglalkozott velem és nem is köszönt amikor elmentünk és folyamatosan nyomkodta a telefont.Tudni kell hogy ekkor már ott volt a fiú barátom is. Közben kiderült hogy más lányt is kérdezett hogy miért nem jött és olyat is hallottam hogy nem tudni hogy meg van-e még a barátnője. A baj az hogy egyre jobban tetszik és hiányzik a mosolya, a kinézete, a viccei, a humora...Ő hiányzik!

Szerintetek mit csináljak? Szeretne egyáltalán valamit tőlem ez a srác? A fiú barátomnak lehet köze ahhoz hogy nem lép a srác aki tetszik?



2015. márc. 13. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a fiú barátod szerelmes beléd, akkor lehet hozzá köze. Viszont te kinéznéd a kiszemeltből, hogy rászól a srác, hogy a közeledbe se merjen lépni, ő pedig betartja, mint egy jó kisfiú? (Nem kötekedésből kérdem, de te ismered őt valamennyire. :) ) A két srác között is kell legyen valamilyen látható nézeteltérés ebben az esetben.


Az eddigi tapasztalataim szerint, ha már más lányokat is kérdezgetett, akkor nem akar tőled semmi komolyabbat. Ettől te még léphetsz valamit, menj oda hozzá, kezdj el beszélgetni vele, aztán majd kiderül, hogy lesz-e folytatása a dolognak. :)

2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 2. kommentelőnek: én 16, a kiszemeltem 17, a fiú barátom pedig 19 :)

Az 1. kommentelőnek: Nem hinném hogy fenyegetésről vagy ilyesmiről lenne szó...inkább csak az többiek agyában a kitalált dolgok. Szerintem nem szerelmes belém a fiú barátom de néha tett olyan megjegyzéseket, hogy aranyos vagyok meg hogy érettebb a koromnál és hogy mivel sokáig ismerni fogjuk egymást úgy is kiismerjük egymást..és egyik szombaton haza kísért. Viszont azt tudni kell hogy ez egy vallásos ifiúsági csoport ahol mindez történik. tehát nem nagyon néznék ki hátsó szándékot az ottani emberekből. Azért köszönöm szépen a tanácsot, beszélek vele! :) Még egyszer köszönöm! :)

2015. márc. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!