Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek a sorsszerűségben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsszerűségben? Hogy akivel találkoznod kell, azzal találkozol?

Figyelt kérdés

27 éves,független nő vagyok.

A munkahelyemen még két hónappal ezelőtt megláttam egy férfit,akivel akkor egy pillanatra összenéztünk,de nekem az a pillanat elég volt ahhoz,hogy rájöjjek,én őt meg akarom ismerni.

Nos,úgy látszik,a sors is így akarta,mert úgy történtek a dolgok,hogy sokszor egymásba botlottunk,ő nézett engem,én pedig néztem őt,és egyszer félve odaköszönt,de azóta már mosolyogva köszönünk egymásnak. :)

Tegnap pedig a főnököm átküldött arra a részlegre,ahol ő van,és ahogy elintéztem a dolgom,odamentem egyik ismerősömhöz beszélgetni,és messziről megláttam Őt.

Észrevett,és odajött egyből,bekapcsolódott a beszélgetésbe,és olyan közvetlenséggel beszélt velem,mintha már ismernénk egymást.

Tetszett a stílusa,és amit szerettem volna,azt megtudtam róla.

Elmesélte,hogy a 2. házasságában él,vannak gyerekei,42 éves,és kövezzetek meg,de számomra nagyon vonzó.

Amikor elköszöntem tőlük,még utánamszólt,hogy bármikor szívesen lát,jöjjek gyakrabban.

Sosem kezdek nős férfival,ez nálam elv,de ő valamiért mégis más nekem,nem tudom megmagyarázni.

Már amikor először megláttuk egymást,én tudtam,hogy itt van valami,és a sors így intézte,de itt még nincs vége,úgy érzem.

Volt már veletek hasonló?



2015. márc. 14. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező! Szerintem van ilyen. Aki tagadja, az csak nem veszi észre a jeleket. Te észrevetted. Pl.:

A párom és én sokáig várattuk egymást, mert nem ismertük fel a jeleket, pedig tiniként szerettük egymást. Már akkor is ott voltak a jelek: a mi koábbi házunkat vették meg, sokszor együtt kézenfogva mentünk az iskolába... Majd egy ki nem beszélt félreértés folytán 34 évig nem találkoztunk és nem beszéltünk. Egyszer láttam: édesanyám temetésén 2 gyerekkel; és... nem mentem oda hozzá, pedig maga volt, nem ismertem fel a jelet. Nekem akkor már 3 volt, talán ez tartott vissza. Rá 20 évre elkezdtem olvasni Vas Alberttől a Funtineli boszorkány könyvet. Abban a főszereplő nagyon hasonlít a tini-szerelmemre - és ekkor csoda történt: az iwiwen rám írt. Én egy héten keresztül vívódtam, hogy miként mondjam meg neki, hogy még mindig szeretem. Ő meg csak várt türelmesen. Majd felhívtam, beszélgettünk, és fény derült a 34 éves félreértésre is, ami pontosan megegyezett a könyvben éppen olvasott történettel: amikor csökolóztunk, másnapra megjött a vérzése. Ettől ilyedt meg, hogy inkább szakított. Mesélte az életét napról-napra titokban - mert én nem éltem ugye magam. Esténként olvastam a könyvet, hogy a főszereplő terhes lett már az első együttléttől a szerelmével. Hát mit mesélt a párom: hogy terhes lett az első együttléttől.

Két hét után, hogy először beszéltünk, egy reggel bejelentettem, hogy elköltözöm. Délután már a páromnál voltam. Elváltam, összeházasodtunk, boldogan élünk.

A könyvet nem olvastam végig - nekem ennyi elég volt, hátha szomorú vége van. 57F

2015. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Maga a sors létezik,hiszen azt,hogy kikkel kerülsz össze az életben akár egy tanfolyamon,akár az utcán,az mind teljesen véletlenszerű.

De velem jól kicseszett mindig is a sors az élet...Soha nem volt még kedvező számomra... :/

23/F

2015. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Sztem meg van veletlen,sorszeru dolgok.tapasztalat.vlm is megtortent .lehet igy van megirva a nagykonyben.mindenkire milyen sors var.igaz,mindenki maga alakitsa az eletet.kinem mi a jo eltudja donteni.elvegre felnottek vagyunk.
2015. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!