Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csendesebb típus vagyok,...

Ha csendesebb típus vagyok, akkor tényleg ennyivel kevesebb esélyem van?

Figyelt kérdés
Szeretek beszélgetni, de nagyon kevés emberrel tudok úgy normálisan. Mikor lányokkal kerülök olyan helyzetbe, akkor nem tartom őket szóval, ha nincs kibontható téma, pedig lehet azt várnák. Vagy túl unalmasnak tartanak, mert nem szórakoztatom őket. Mi lehet az igazság? Tényleg ennyire nem szeretik a csendesebb srácokat?

2014. dec. 6. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, mit vártál?
2014. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha velem tudnál normálisan beszélgetni, akkor nem bánnám.
2014. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt várják, hogy lenyűgözd őket, szórakoztasd. Szerinted miért a rosszfiúkhoz vonzódnak?
2014. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"lenyűgözd őket, szórakoztasd" Ennek most mi köze van a rosszfiúkhoz?:D
2014. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy bennük megvan az a tulajdonság, aminek köszönhetően ez nem jelent gondot.
2014. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, nem csak bennük. Én a "rosszfiúkban" nem látok többet, csak mérhetetlen ostobaságot, és beképzeltséget a semmire.
2014. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak bennük, de bennük biztosan.
2014. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, kinek mi kell ahhoz, hogy lenyűgözzék, és szórakoztassák. Én az általad említett kategóriától egyenesen rosszul vagyok, innentől kezdve nem tudnak olyat mondani, ami felkeltené az érdeklődésemet.
2014. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szeretem, ha egy férfival lehet beszélni, azt nem ha kioktat,de ha olyan téma van ami érdekel, viszont nem tudok róla sokat akkor is szívesen hallgatom és csevegek. Ez ember és téma függő. ha elkezdesz beszélni egy lánnyal valamiről előbb utóbb a téma vált és a beszélgetés formálódik, de valóban, ha egy randinkat végig ülnéd csendesen, azt rendesen magamra venném, hogy é vagyok unalmas és érdektelen.
2015. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!