Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen hogy 20 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen hogy 20 évesen nem volt pasim? Lehet még? Volt olyan akinek későn lett pasija?

Figyelt kérdés
Mostanság lettem 20 éves és még senkim nem volt. Szórakozni eljárok,de ott csak olyanokkal találkozok aki csak leakarna fektetni. Annyira sokat görcsölök már emiatt,már aludni se nagyon tudok. Mindig az jár a fejemben,hogy egyedül maradok. Már amikor láttok szerelmes párokat rosszul érzem magamat a közelükben. Nehezen nyílok meg a fíúk előtt. Nem tudok kezdeményezni:(

2015. márc. 14. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ja, úgyhogy össze kell jönnöd velem holnap.
2015. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lesz pasid, csak kezdeményezz flörtölj mosolyogj használd a női fifikád.
2015. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Először is fel a fejjel. Közhelynek tűnhet (valahol az is), de igaz, hogy előbb-utóbb fogsz majd találkozni valakivel. Párkapcsolatot kezdeni sohasem késő, akkor sem, ha senkid sem volt előtte. 25/F
2015. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Jajj ne játszátok már az agyatokat,sok tapasztalatlan idióta. Kíváncsi vagyok mennyi embernek van is itt valakij-e. Jajj persze most le lehet írni hogy nekem van és stb,stb.A kutya se tudja,leírhatod de nem lesz attól még.

Na de válasznak,nem szégyen,majdcsak jön valaki.

2015. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végre egy értékes lány :) Szerintem keress olyat, aki szintén zárkózott és még szűz 20+ felett is. Sokan vannak ilyenek, köztük én is. De soha eszedbe se jusson tapasztalt férfival kezdeni. Járj egy szűz pasival, akinek van is türelme, mert ő is igényli a lassú haladást, nem csak egy lyuknak nézne, vagy egy trófeának. Egy még szűz férfival hosszú időre tervezhetsz, egy életre.
2015. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen dagadt disznó is vagy minden csajnak jut pasi mert k kevesen vagytok. Csak visszább kell venned az igényeidből.
2015. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Ötös dögölj meg te értéktelen nyomoronc!!!!
2015. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
7: Csak nem belefutottam egy olyan ri... akarom mondani "lányba", aki már több farkat fogott, mint kilincset? :) Szánalmas vagy!
2015. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok szűz és 22 éves, csak másokat elítélni amiatt mert kiélik egyik legalapabb természetes vágyukat undorító!!!! Legalább annyira mint a vallási fundamentalisták!!!!
2015. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet.. nekem 21 évesen lett először pasim /23L
2015. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!