Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagy el minden nő amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy el minden nő amint rájön hogy még nem voltam nővel? és mért szégyen ha lassan 26 évesen még nem volt nővel az ember fia?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mégis hogy a francba jönnek rá? Egy idő után kiíródik a homlokodra?
2013. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Lehet nem úgy kéne ismerkedni hogy:

Szia Péter vagyok, 26 és szűz, ami nem a csillagjegyem.

2013. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
jah nem.. anno semmi sikerélményem nem volt a lányoknál, most hogy valami változott és látnak bennem fantáziát, mind a 2 lánnyal munkatársaim tudatták a helyzetemet..
2013. nov. 23. 19:21
 4/19 A kérdező kommentje:
női munkatársak természetesen..
2013. nov. 23. 19:21
 5/19 anonim ***** válasza:
És mi az oka annak h szűz vagy? Vallásosság? Vagy nem volt még szerencséd? Ha utóbbi akkor ne mondd el az elején. Az ismerkedés nem ezzel kezdődik, ha már intimebb dolgok is szóba jönnek elmondhatod
2013. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez sajnos úgy működik, hogy a nők többsége nem szeret tapasztalatlan sráccal kezdeni. Nekik mindegy, hogy kivel veszíted el a szüzességedet (illetve mégse, mert pl. a k.rvázást elítélik, de honnan legyen tapasztalatod, ha mindenki elutasít?), csak ne ők legyenek az elsők.
2013. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szűz pasikat, de egy 26 éves az már nagyon sok. Ez azt jelenti, hogy kb életképtelen vagy...
2013. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, de még idáig sem jutottam el egy lánnyal sem. Engem más miatt utasítanak el, és ezért vagyok még 27 évesen is szűz.
2013. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg! Ráérsz egy ilyen vallomással később, mikor már kialakult valami érzelmi téren.
2013. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be az aktuális jelöltet a munkatársaidnak :)
2013. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!