Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és egy 28 éves fiúval randizgatok, és iszonyatosan megkedveltem. Annyira furcsa, eddig mindig fiatalabb fiúkkal voltam együtt, és nagyon félek hogy nem fogok megfelelni, és talál nálam idősebb lányt, akivel jobban megértik egymást. Szerinted van értelme folytatni ezt az egészet?

2015. márc. 15. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a formában természetesen nem sok. 21/F
2015. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem van, en 29 vagyok es szinten egy 20 eves lanyt fuzok
2015. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nekem nem tűnik soknak
2015. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20 éves làny vagyok, baràtom 28. 3 éve lakunk együtt és nem gàz szerintem. Max ha kicsit összekapunk akkor letaknyosoz en meg vén szarozom xd de màs hàtrànya nincs
2015. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!