Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akarnak velem ismerkedni, mert nem teszem ki mindenem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Mar 16 éves korom óta fent áll az az állapot, hogy valamiért a fiúk nem akarnak ismerkedni velem. Ha viszont ez sikerül, akkor meg túl közel kerülünk egymáshoz. Míg a lanytarsaimnak mindenki bokol, dicsérik őket, engem mintha nem tekintenének nőnek. Külsőre azt mondjak szép vagyok, azt mondjak jo ember vagyok, vicces, kedves, az egyetlen kivetnivaló bennem elmondásuk szerint, hogy túl csendes vagyok, mégse sikerül ismerkednem. Eddig életem folyamán kb. 4 srác volt, akinél azt éreztem tényleg tetszem nekik, mindegyikhez sok idő kellett, mire meglátták az értékeimet, es ezekből is csak egy jött ossze. Az verte ki nálam tegnap a biztosítékot hogy voltunk egy osszeulos esten. Kb. 5 fiú es velem egyutt 3 lány. Az egyik srác tetszett, en úgy láttam egy csomót néz ha nevettem a viccein mindig rám nézett, egyszóval beleeltem magam, aztán a barátnőm szerint nem is nézett engem, semmi, es most ez gaz de a abaratnommel lettek ismerősök facebookon velem nem. Egyszerűen en nem tudok érvényesülni pedig nem vagyok csúnya se nagyképű. Amikor bármilyen osszeulos est van a fiúk 90%-a nem vesz ember szamba se. Most is a házigazda mindenkit kínált pezsgővel kivéve engem. Bocsánat ha gyerekes vagyok csak ez így most kijött belőlem.
2015. márc. 15. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
De akarnak, csak nem néznek ki elég jól ahhoz, hogy ezt észrevedd.
2015. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a jól kinezos dolgot megcafolnam:) sokszor tetszett mar olyan fiú akire a baratnoim mondtak hogy szerintük kifejezetten csúnya. Engem nem a kulsejuk érdekel hanem hogy legyen valami bennük ami megfog.
2015. márc. 15. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátnői vannak, mint neked... Téged meg se kínált a házigazda pezsgővel, és egyik barátnőd se tette szóvá, hogy te is ott vagy, téged is illene?
2015. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Lehet, de akiknek te tetszel, azok biztosan nem néznek ki elég jól neked. Mivel lány vagy, neked is csak a külső számít, még ha nem is veszed észre.
2015. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen átkozott voltam, csak fiúban. De ma már nem érdekel, elvagyok magamnak.

De azért te próbálj nyíltabb lenni és beszélgetni az emberekkel, hátha jobban megismernek. De azért ne fordulj ki önmagadból!

2015. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!