Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm van mégse tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van mégse tudom elfejteni az előzőt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
17 Éves vagyok és 2 hónapig jartam a volt barátnőmmel. Nagyon szerettem. És tudom ilyenek csak filmekben vannak de tenyleg mindent elterveztünk. Nem vagyok képes elfejeteni. A szakítás oka egyszrű volt. Azt mondta úgy érzi meg fogom csalni és rá 2 hétre kiderült hogy ő csalt meg engem és ezert gyülölnöm kéne de nem. 3 hónap után ismerkedtem meg egy masik lannyal aki tetszett és erre rá 1 hónapra jöttünk össze és most mar jarunk 2 honapja és pár napja és már több ideje együtt vagyunk mint a volt barátnőmmel de mégis nem telik el óra hogy ne gondoljak rá, ne jutna eszembe az arca. Mindig álmdok rola. A mostani barátnőmről sosem vagy csak úgy ha benen van az előző is de akkor is arról szolt a torténet hogy újra össze jövünk a régivel az ujjat meg otthagyom. Tegnap felhívtam csak hogy hallhassam a hangját mivel fél éve nem lattam és nem is hallottam a gyönyörű hangját. Félre értés ne essék nagyon szeretem a barűtnőmet de ha a masikat nem is jobban de máshogyan. Minden nap vele alszok el és vele kelek fel. Többet gondolok rá mint bárki masra. Nem tudom kiverni a fejmből. Mikor elkezdtünk járni barátnőmmel akor szedtem össze minden képünket és töltöttem fel felhőbe és mindenhonnan letöröltem a képeit de ez sem segít. Voltak persze ezalatt a fél év alatt olyan pontok amikor kicist jobb volt de az utóbbi 2 hónapban csak egyre jobban hiányzik. A Mostani barátnőm az első akiben nem őt látom. Csak akkor nem gondolok rá ha vele vagyok, ha őt csokolom nem jut eszembe a régi. Szóval nem őt keresem benne. Gyülölnöm kéne azt a csajt mert nyomorék volt velem mégis ha vissza jönne hozzám egy percnyi gondolkodás nélkül vissza mennék hozzá még úgy is ha tudnám hogy átver mert szeretem. Annyira hogy nem tudom leírni. És ha fél év alatt nem mult el ne mfog 2-3-4 év múlva sem. Nem tudok úgy leélni egy életet hogy mindig gondolok rá.

2015. márc. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Te egy gyökér vagy és még nagyon kisfiú.


Szakíts a mostani barátnőddel, megérdemli, hogy olyannal legyen, aki tényleg őt akarja és őt szereti. Neked pedig egyedül kell rendbe jönnöd, nem úgy hogy mást teszel tönkre közben.

2015. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de szeretem. És jó talan tuloztam nem biztos hogy őt választanám. Mindenkettőt szeretem. Csak mashogy :(
2015. márc. 15. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre két embert szeretni. És az írásodból egyértelműen látszik, hogy még mindig az előzőt szereted. Legalább magadnak valld be, és könyörgöm, ne tegyél tönkre más embereket a saját nyomorod miatt. Próbálj meg férfi lenni, a barátnőd elé állni, és ezt elmondani neki. Onnantól már az ő döntése, vállalja ezt, vagy nem. De így becsapod szerencsétlent és áltatod. Nagyon szemét és undorító dolgot művelsz vele.
2015. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legalább ne gyökerezd le #1-es!

Vam igazság abban mondasz, de nem kell a fuldoklot viz alá nyomni!


Megértelek tesó! 6 hónap után kerültrm szärba. Azóta megismertem egy lányt. Nap mint nap eszembe van a régi szerelem, barát. Ha akárná....

Barátok még lehetnénk.

2015. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. márc. 15. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálhatjuk a kérdezőt, de ettől még az ő hibája, hogy nem várta meg amíg lecseng benne a dolog és így kezdett új kapcsolatba. Iszonyatosan sajnálom szegény lányt.
2015. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!