Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem elmondani, félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani, félek, hogy mi lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom másfél éve. Eddig nagyon szerettem a páromat, de az utóbbi időben valami nagyon megváltozott. Sokat járok külföldre a munkám miatt, és Londonban megismerkedtem álmaim pasijával: állati helyes (nagyjából olyan mint Stuart Townsend) és egy nő sem tudna neki nemet mondani. Én sem tettem. De vissza kellett mennem, és itthon a barátom megkérte a kezemet, én meg igent mondtam neki. Nem akarok hozzámenni de at sem akarom mondani, hogy Londonban megcsaltam. Mit tegyek? 24 N

2015. márc. 15. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hohoho gerictelen vagy!
2015. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
R.ibanc...
2015. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Minek mondtál igent? És miért mi oldjuk meg a saját hülyeségedet? Mikor tanulják meg az emberek, hogy a tetteik következményét nekik kell állniuk?


23/F

2015. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért mondtál igent, ha nem akarsz hozzámenni? O.o


Szerintem beszéld meg vele. A megcsalást ne említsd, mondd azt, hogy túl sokat mész külföldre, és lassanként szeretnél ténylegesen ott maradni. Nem tudod a továbbiakban vele elképzelni, ezért inkább visszaadod a gyűrűt, és boldog életet kívánsz neki.

2015. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok. Most őszintén, te nőként tudsz magadra tekinteni? Én a tükörbe sem tudnék nézni. Hogy mondhatsz igent egy olyan házasságra, amiből már most ki akarsz lépni? És még annyi gerinc sincs benned, hogy elmondd, hogy megcsaltad? Hát, ehhez nincs mit hozzáfűznöm.


21/F

2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Muszáj neki elmondanod... max a megcsalást hagyd ki,csak mondd h már nem szereted
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1; Mondd azt, h még nem vagy ebben anyira biztos

2; fogadd el! Az eljegyzés még nem esküvő, könnyen fel lehet bontani

És ne mond el, h voltál mással! Fölöslegesen nem kell megbántani!

2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hozzá menni, ne menj hozzá. Nem érdemes nyomorgatnod magad, mert úgyis más felé fogsz húzni.
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Fel nem foghatom ezt. A fa-szért nem szakítottál vele már akkor kintről, amikor tudtad, hogy úgyis meg fogod csalni.
2015. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Remek ember vagy, csak így tovább
2015. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!