Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem elmondani, félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani, félek, hogy mi lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom másfél éve. Eddig nagyon szerettem a páromat, de az utóbbi időben valami nagyon megváltozott. Sokat járok külföldre a munkám miatt, és Londonban megismerkedtem álmaim pasijával: állati helyes (nagyjából olyan mint Stuart Townsend) és egy nő sem tudna neki nemet mondani. Én sem tettem. De vissza kellett mennem, és itthon a barátom megkérte a kezemet, én meg igent mondtam neki. Nem akarok hozzámenni de at sem akarom mondani, hogy Londonban megcsaltam. Mit tegyek? 24 N

2015. márc. 15. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sztem haaaaaat.....csak annyit mondj h elfaradt a kapcsolatotok es ugy erzed, hogy szamodra nem o a megfelelo. Ne altasd, adj neki eselyt h talaljon valaki mast helyetted, azon pedig ne aggodj, h mit fog mondani mert tok mindegy a sajat eletedet kell elned nem masoket:-)


Sokkal rosszabb lenne ha mindez akkor tortenne ha mar ferjnel lennel ket gyerekkel, igy ez meg siman kezelheto:-)


Szoval no drama:-))

2015. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Asd el magad, jobb lesz a vilagnak is, hogy minusz egy gerinctelen ember.


Megis minek mondtal neki igent? Ha mar te lezartad magadban ezt az egesz kapcsolatot.

Nagyon sajnalom a baratodat, lelkileg hatalmasat fog serulni.

2015. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy állat. Van ahol tisztelik van ahol irtják. Úgy hívják hogy patkány.
2015. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok értelmetlen statisztikákat gyártani, de egyre több eset van, mikor a nő lép félre. Itt ahol lakok, 9,5 év után mentek szét. Csávót a nő szédítette volna még, de egy ismerőse mondta, hogy az áruházban nem messze valakivel csókolózott... Állítólag több, mint egy éve ment már...

Komolyan az ember legtöbbször csak magában bízhat.

Mi van ha a kinti pasinál is jön egy szebb?

2015. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elsősorban tisztázd magadban hogy eddig amíg nem mentél ki Londonba és nem ismerted meg álmaid pasiját azelőtt hogy alakult a kapcsolatod. Már ezelőtt megromlott, nem szeretted már. Vagy akkor romlott meg amikor megismerted a férfit kinn.


Ha már akkor megromlott a viszonyod a jegyeseddel amikor még nem mentél ki és nem ismerted meg a férfit akkor nemet kellett volna mondani a leánykérésre mert már nem szeretted igazán.


Ha ugy romlott meg hogy kimentél és másba szerettél bele, akkor előbb mérlegelni kell hogy ez csupán fellángolás vagy igazi szerelem. El kell döntened és hosszabb távon gondolkodni azon hogy mit kezdesz az életeddel. Ha nem vagy biztos magadban ne kötelezd el még magad senki mellett sem.


:) Remélem segítettem.


26/N

2015. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!