Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csinálja ezt velem? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régóta beszélek. Volt már olyan, hogy véletlenül összefutottunk a gimi után és együtt mentünk haza, sőt egyszer haza is vittem kocsival a suliból. Megbeszélt találkozásunk viszont nem volt még :/ Bár ezek a véletlen talik is jók voltak :)

Elhívtam már találkozni kétszer is mindig igen mondott rá meg küldte a mosolygóst is :)

Hát ezek sajnos nem jöttek össze (ez nem lekoptatás volt, mert tényleg közbe jött neki olyan dolog) Hozzátenném mindenféle nagyképűség nélkül, helyesnek tartanak sokan, a lány barátaim is , voltak barátnőim is,jó tanuló is vagyok és lehet,hogy ez hátrány,de nagyon naiv és jószívű a lányokkal. Ex barátnőm szerint hátrányom, hogy túl biztos pont voltam mellette. :D


Amúgy tök jól eldumálunk meg elröhögünk amikor chaten beszélünk,mindig van miről beszélni.

Amikor összefutok vele a gimibe mindig olyan félénken köszön rám meg gyorsan elrántja a tekintetét.(Talán az ő és az én osztálytársaim zavarnak be, nem tudom.)


Az a baj, hogy néha ha írok neki, amikor nem elérhető chaten és pl: legutóbb nem válaszolt semmit.(konkrétan sétálni hívtam egyik pénteken a hétvégére és csak kedden mutatta a chat, hogy látta.)

Csak azt írja a chat, hogy látta és ennyi... Semmit nem írt vissza… Az lehet,hogy nem ért rá,meg ilyenek,de azért valamit írhatott volna szerintem…

Én tényleg mindent megteszek, hogy jobban megismerjem és közelebb kerüljünk egymáshoz, de ezek a dolgok kicsit kiábrándítanak… Ennek ellenére nem szeretném feladni.


Egy nagy kérdésem lenne: Vajon miért csinálja ezt ???

Ha akarna, lekoptatna, és nem mondott volna igent a talira.

Ez valami taktika ? Tesztel, hogy meddig bírom ?


Mit csináljak kérlek segítsetek lányok !!!


Légyszi csak normális válaszokat írjatok,akinek nem tetszik vagy rosszindulatú inkább ne írjon semmit


Előre is köszi a rendes és értelmes válaszokat ! :)


17/F



2015. márc. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűniknem akar semmi komolyat, bár ha fiatalabb nálad, lehet, hogy csak félénk.... Ez függ attól is, hogy milyen a személyisége.

Te mindenesetre mindent megteszel, ez a lényeg :)

21/L

2015. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy idősek vagyunk :)
2015. márc. 16. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert aljas. Ha válaszolna akkor nem szivathatna tovább.

Bár eleht hogy válaszolni fog, hogy majd két hét múlva ráér. Utána meg hogy még nem tudon, de persze. Utána meg azt hogy ez a hét nem jó, be vagyok táblázva,előbb kellett volna szólnod, de a következő még nagyon messze van...

2015. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ramcsi23 válasza:
Kedves kérdező! Úgy gondolom ha szeretne tőled valamit te lennél az első gondolata,az első akinek visszaír... Sajnos nem gondolom hogy komolyan érdeklődne irántad. Egy lánynak is ugyanolyan reakciói lennének mint neked ha tetszik valaki. Szerintem konkrétan kérdezz rá hogy szeretne veled randizni ha programja van hát nem tudom én megoldanám ha érdekelne valaki. Ezt a tesztelő dolgot meg felejtsd el mert ez butaság.Sok szerencsét.
2015. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismer még eléggé.
2015. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen csak fél:) Próbálj vele beszélgetni a suliba,vagy ha vannak közös barátaitok,rajtuk keresztül kicsit közelebb kerülni. Sok sikert, és kitartás! !:)
2015. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!