Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, vagy már más fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, vagy már más fiúk után érdeklődik?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt. Mostanában panaszkodott arra hogy sokat van egyedül otthon. Egy pénteken elment az új (kb1-2 hónapja ismeri őket) barátaival szórakozni (2 fiúval), megbeszéltük mikor jön haza, én meglepetésként megvártam de nem jött nem jelentkezett nem írt vissza. majd később jött haza végül. mikor hazaért felhívott. Szerintetek már más fiúk iránt is érdeklődik ezért ment el velük?

Tudni kell róla hogy egy aranyos kedves cuki és nem mellesleg gyönyörű lány akinek mindig is inkább fiúbarátai voltak. tudom hogy a fiúk közeledését eleinte csak



2014. dec. 3. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a fiúbarátos sztori mindig kitűnő alibi arra, hogy más kurelja a nőt.


,, Akit mindhalálig szeretsz, azt már régen mások du.ják."

2014. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tudni kell róla hogy egy aranyos kedves cuki és nem mellesleg gyönyörű lány..."


Hanyagold, csak így tovább.

2014. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az nem igazán normális egy kapcsolatban ha egy pár egymás nélkül megy el bulizni/szórakozni. Oké, oké kell a személyes tér is meg minden de hogyha tudtad hogy 2 fiuval megy simán mondhattad volna neki hogy el akarod kisérni. Szerintem legyél vele őszinte és mond el neki, hogy te nem igazán örülsz, hogy egyedül fiukkal mászkál. Főleg olyanokkal akiket nem rég ismer.Amúgy meg ha panaszkodik, hogy egyedül van otthon szerinted miért teszi? Mert nem akar egyedül lenni hanem veled!
2014. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!