Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ki akar bekulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki akar bekulni velem? Bovebben lent

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja összevesztünk egy hülyeség miatt és aztán ő időt kért.. de mivel az idő kérés folyamán nem hagytam békén,eltelt 1 hónap is, én már letettem róla,..most pedig nemrégiben felkeresett hogy vissza kell adjon valamit ( valami apróság), és hogy talalkozzunk, kérdeztem őlle hogy csak ezért akar e találkozni, és azt mondta hogy beszélgetni is beszélgethetünk majd..megbeszéltük hogy felmegyek nálla a héten. Azóta beszéltünk facebookon is , de elég szükszavu , mondjuk közben dolgozik,és lehet azért is .. de ha megkérdezem tőlle hogy akar e még valamit tőllem azt mondja nem tudja ..nem arul el semmi érzelmet .. hogy mit érez most ..

Szerintetek mi lesz ebből ? nagyon szerettük egymást .. én még mindig szeretem..



2015. márc. 23. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is. Tőle* Tőlem*

Nem úgy néz ki, hogy békülni akar. Lehet, valami ajándékot akar visszaadni, amit te adtál neki, és végezni a dologgal.

Lehet, csak én vagyok negatív, de szerintem ez lehet a szándéka. Reméljük, hogy nem lesz igazam.

2015. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi lehet belőle, de nagyon szorítok nektek.
2015. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ajándékot.. hanem egy dobozt, ami itthonról van és nálla maradt . És azt gondolom hogy ez csak egy kifogás volt hogy felkeressen. :s mert hát ugye nem egy fontos dologról van szó ,hogy feltétlen vissza kellene adja .
2015. márc. 23. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

" hogy felmegyek nálla a héten. "


te nem vagy magyar ? v mi a fszért nem tudsz írni? felmegyek hozzá pa raszt

2015. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most ez a legnagyobb problémád ,hogy nem irtam helyesen valamit ? gratulálok :)) ásd el magad
2015. márc. 23. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik kérdés, hogy mióta vagytok együtt, és ha nem privát, mi volt a vita oka? Mi okozott akkora problémát, hogy szünetet kelljen tartani?
2015. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapot voltunk együtt . Tudom, nem sok , de tényleg minden annyira jó volt és tökéletes ! A vita oka pedig hogy sokat dolgozott és sok dolga volt, és én egy ideig türtem, de egyszer csak kiborultam, és elég csúnyán is beszéltem vele ( amugy is utálta ha csúnya szavakat használtam ).
2015. márc. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!