Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny? Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Majdnem két éve együtt vagyunk a barátommal. Most munkahelyet váltott és csak nők veszik körül. Nagyon zavar.. Neki nem mondom, mert tudom, hogy nem normális, hiszen csak dolgoznak. de belülről meg majd szét vet az ideg, folyton csak arra tudok gondolni, hogy a csajnak mennyire tetszhet a pasim... Aki egyébként nagyon helyes... Mit csináljak hogy ne érezzek így?:(

2015. márc. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Bízz a barátodban
2015. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elozoleg csalodttal benne akor megertelek,ha nem akor tanulj meg bizni benne.
2015. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!