Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le féltékenységemet? Mindenre és mindenkire féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy párom fél éve,és nagyon szeretem.Ő az első az életemben(25 vagyok-nem részletezem miért alakult igy-)vele veszitettem el a szüzességem.

De nagyon féltékeny vagyok!Suliba megyünk szeptembertől és egy osztályba fogunk járni.De attól félek nagyon hogy valaki el fogja csábitani tőlem,vagy esetleg kikezd vele.Ezt nagyon nehezen viselném el.Tudom,hogy nem csalna meg,mert őszinte velem,és volt egy 9 és fél éves kapcsolata,ami eléggé viharos volt.Ott mindent átélt,ami fájdalmas lehet(megcsalás,hazudozás-a lány részéről).Szóval mi egészen összepasszolunk,csak nekem elég alacsony az önbizalmam,és nem fogadom el magam,tulajdonképpen mondjuk úgy,mindenki szebb nálam-nem fogadom el magam.A párom szeret úgy ahogy vagyok-ezt többször mondta,most vagyunk rajta a babán-mindent elolvas ami ezzel kapcsolatos,vitaminokat is vett a baba érdekében(elevit,folsav,omega3)


Szerintetek mit tegyek,hogy ne legyek féltékeny?



2014. aug. 26. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bízz benne.
2014. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miattam ne aggodj,nekem nem kell a parod....1 gonddal kevesebb
2014. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sok ilyen fórumot is olvasok,a legjobb lenne elfogadni magam,csak ez nehezen megy,mert sok bántást kaptam életem során a külsőmmel kapcsolatban.....


Nem szeretném elvesziteni,az miatt hogy ennyire féltékeny vagyok!!!!

2014. aug. 26. 15:09
 4/13 anonim ***** válasza:
ejha, fél éve vagytok együtt, gyereket terveztek, miközben te meg betegesen féltékeny vagy? szzép.
2014. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pszichológus esetleg?
2014. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kioktatásra nincs szükségem köszönöm!
2014. aug. 26. 15:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál régebben jártam de nem ez miatt
2014. aug. 26. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon katyvasz. Jól értem, hogy fél éve vagytok együtt, de gyereket terveztek? Házasság vagy pár év együttélés nem kéne előbb?

Meg 25 évesen suliba? És osztályt említesz ami a középiskolák és általánosok jellemzője. Akkor miből éltek, vagy munka mellett lesz suli? Ezt hogy akarjátok gyerekkel megoldani?

Sose értettem minek így sietni, kéredző szerintem előbb rakd rendbe magad lelkileg mert nagyon nem vagy oké.

2014. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó-okj iskolába megyek 3 évre.
2014. aug. 26. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:

én is önbizalom hiányos és ezáltal féltékeny voltam és végül emiatt veszítettem el életem párját...

Szedd össze magad lelkileg !! Szeret veled van veled tervez.... ne rontsd ezt el ezzel... csak élvezd vele minden apró dolgot...a jelent élvezd és ne agyalj feleslgesen sokat...

2014. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!