Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok de rettentően szinte beteges hogy győzzem le, hogy ne ilyesszem el a barátom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én is ez a tipus vagyok és sajnos nehéz igy élni!Leküzdeni lehet esetleg,de kiűzni magadból nem!Próbálj pozitivan állni a dolgokhoz.Ha nem megy és annyira súlyos,akkor keress fel egy pszichológust!Más megoldás nincs!
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magadon kell változtatnod. Nem a féltékenységen. A féltékenység úgyis belülről jön. Azt jelzi, hogy magaddal nem vagy tisztában. Nem értékeled magad eléggé. Az tényleg rohadt idegesítő, amikor egy lány féltékenykedik. tanuld meg magadat értékelni.
2010. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe :) én is ilyen vok:) !Örülök,h nem vok egyedül!Én már rájöttem...azért vagy nagyon féltékeny,mert nem vagy magaddal megelégedve,nincs elég önbizalmad,mivel te saját magaddal sem vagy kibékülve,így nehezen hiszed el,h vkinek 100százalékig megfelelsz!Magadban kell felismerned ezeket a problémákat,és ha eléggé ismered magad,megtalálod a megoldást!Pl...én úgy tom,h mondogatom magamban...(úgymond bemagyarázom magamnak),h de nem...nem vok féltékeny,de nem...nem csal meg,mért tenné....stb!Amúgy miket csinálsz...?Értem ez alatt...milyen az,mikor nagyon féltékeny vagy? 24/N
2010. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! én nem vagyok féltékeny egyáltalán. szerintem ez az önbizalomtól függ. bíznod kell magadban és a sorsban is. ehhez nagyon erősnek kell lenned. Azt kell gondolnod, hogy bármi történik, azt a sors akarja így. És még azt is, hogy: te is megcsalhatod! Szóval ő is félhet ennyi erővel. Lehet hogy hülyeségnek tűnik, de én ezt szoktam gondolni.
2010. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Hát én írtam akérdést és én nagyon csúnyán az vagyok engem már az is zavar ha rá néz egy lányra rögtön megszorítom akezét hogy hagyd abba .Én a héten megkérdeztem a barátom hogy mit gondol rólam és egy csomó jóm dolgot mondott.Csak az a baj hogy minden lány megnézni és attül félek hogy egyzsre jön valaki jobb mint én és akkor már nem tudok már mit csinálni
2010. febr. 6. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már beteges vagy, akkor bizony pszichológust neked. De lehet, hogy h1n1. :3


/Foxy Fox/

2010. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha a barátnőm féltékeny rám.
2010. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HAHAHA.NEM HISZEM HOGYA H1N1.
2010. febr. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!