Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Férfiak! (akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! (akik már megtalálták az Igazit. ) Ki számotokra az igazi Nő? Milyen belső tulajdonságai és értékei vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnélek Benneteket megkérdezni arról, hogy mit vártok el az Igazi Nőtől? Milyen tulajdonságai legyenek, hogyan viszonyuljon az élethez, a környezetéhez, az emberekhez? Milyen legyen az értékrendje? Milyen legyen a külseje? Végül, de nem utolsósorban hogyan viszonyuljon Hozzátok? És egyáltalán: volt valami „logika” abban, hogy kit választottatok életetek párjának, vagy ez nem megmagyarázható, mert győzött a szerelem és az mindent felülírt?

Kérlek Benneteket, hogy segítsetek engem a válaszadásaitokkal, mert bár úgy érzem, hogy sok jó tulajdonságom, értékem van, ám szerintem eddig egyetlen férfi számára sem voltam az Igazi. Nem ismerkedni szeretnék itt, hanem választ kapni a kérdésemre.

Természetesen nők válaszaira is kíváncsi vagyok, de mivel rólunk, nőkről van szó, ezért szólítottam meg inkább a férfiakat. Kérlek Titeket, hogy a válaszaitok végére írjátok oda a korotokat. Köszönöm szépen előre is!



2015. márc. 23. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetesen külső mindegy, hogy néz ki csak legyen egybe.

Legyen vidám és szeressen.

Kb. ennyi. 22

2015. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elõször is túl tisztalelkû a fogalmazásod, mintha könnyen megbíznál idegenekben, túlságosan nyitott vagy, mint aki nem rendelkezik elég szociális háttérrel.


Külsõ szempontjából nagyon változó a férfiak ízlése. Szerintem mégis az a vonzó, aki elhiszi magáról h õ is az. Ehhez társul egy bizonyos szintû önbizalom is. Ha az illetõ érzi h nõbõl van.


Az h mindezt hogyan éred el más kérdés, ezek csupán a végeredmények.


Hajrá! :D

2015. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne legyen listád, ne legyenek megrögzött szempontjaid, és ha vannak is akkor hidd el, hogy változni fognak és lesz ami már nem lesz olyan fontos, lesznek tulajdonságok amiket eddig nem szerettél de akkor még is fogod.


A lényeg, hogy akkor jó ha teljesen önmagad lehetsz, nem kell megjátszanod magad, úgyanúgy cselekszel ahogyan eddig, nincsenek kételyeid, felszabadult vagy és jól érzed magad vele.


A legtöbb embernek van egy képzeletbeli listája ami alapján elindul, ez nem kell.


Mivel egyikünk sem gondolatolvasó nincsenek szuperképességei, így nem látunk a másik fejébe, meglátod megtetszik az illető szimpatikus neked aztán kiderül milyen.

2015. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te sem írtál kort.Miért csak már megállapodott férfiak véleményét kéred?Miért nem szeretnél itt ismerkedni?

Az emberek bemutatkozáskor magukénak mondanak olyan pozitív tulajdonságokat amelyekkel nem rendelkeznek,vagy mert jobb színben akarják feltüntetni magukat,vagy mert nincsenek tisztában a saját korlátaikkal.Ilyen például a műveltség.

Menet közben derül ki,hogy kit milyen fából faragtak.

30+ és szingli

2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
miért kell nagybetűvel írni hogy Nő, Hozzátok, Benneteket, Titeket? hihetetlenül irritáló.
2015. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, leírhatom neked a válaszokat a kérdésedre,leírhatnám, hogy az én párom milyen, de alapvetően rosszul állsz hozzá.


1,

Ismerd meg magad. Kívülről nézd a saját külsődet és a belsődet. Ez nagyon nehéz, mert az emberek jobbnak látják magukat, mint amilyenek.

2,

Amikor már látod magad a jó és a rossz tulajdonságaiddal együtt(nem beképzelt tulajdonságokkal, hanem valódiakkal), akkor írd le.

Aztán írd le, hogy milyen a külsőd és vesd össze azzal, hogy milyen legyen a srác külseje. Kicsit adj le belőle/adj hozzá a külső igényekhez, hogy hasonlítsatok.

3,

Olvasd el azt a papírt. Ha azt akarod, hogy valakinek az igazi legyél és ő is az legyen neked, akkor egy nagyon hasonló tulajdonságokkal(belső) rendelkező srácot kell találnod.

4, Most jön a neheze, de legalább nem fogsz felesleges időpocsékoló kapcsolatokba keveredni.

5,

Nem a pasi tesz boldoggá. Felejtsd el a sok romantikus sz*rt amit a hülyéknek csinálnak. Te magadat teszed boldoggá és a pasi is magát. Ha összejöttök, akkor ezt a két egészet "rakjátok" össze. Ha nem így lesz, akkor csak egymás nyomorát fogjátok erősíteni, amiből később lesznek a veszekedések meg a "vannak hibái, de elfogadom ilyennek" meg a megcsalások...

2015. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

6, Példa:

Van egy haverom. Nem talál magának barátnőt. A múltkor megkérdeztem, hogy szerinte ő milyen ember.(18 éves) Azt mondta, hogy kedves, szerető, vigyázna a lányra, megadná neki a szeretetet. Mondtam neki, hogy ez rendben van, ez alap, ha kapcsolatot akarsz. Még mindig a nullán vagy.

Most elmondom, hogy valójában milyen vagy:

Vékony vagy. Rocker stílusú, szeretsz festeni, mangát olvasni, tetoválni, éjjel-nappal dolgozol, hétvégén meg leiszod magad és cigizel. Egy kis faluban élsz és a munkád sem olyan, hogy komoly életszínvonalat tudj fenn tartani.

Most írd le annak a lánynak a tulajdonságait, aki ezt így vonzónak fogja tartani. Mit mondjak, elég szűk keresztmetszet a rocker stílust elfogadó, japánt szerető,beb*szást szerető lány, aki szereti a festészetet, faluban él és nem is akar onnan elköltözni.


Kicsit átértékelte a srác a dolgokat...én lettem a szemét, ő meg ugyanúgy szenved, mint eddig. Ő jellemzően ezt nem látta magán.

2015. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazi Not lehet fizikai tulajdonsagok alapjan talalni, viszont a nagybetus IGAZI az nem fizikai, hanem lelki kategoria. Szemkontakt alapjan ismerheted fel, hogy kihez tartozol.

Tudom, mert elem.


N/30+

2015. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az 5. válaszoló kivételével mindenkinek köszönöm szépen a választ és a segítséget!

Minél több véleményt, álláspontot szeretnék megismerni és kérem, hogy ha még bárki tud válaszolni a kérdésemre, tegye meg. Köszönöm!

2015. ápr. 7. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az intereten ismerkedtem meg a feleségemmel, külföldön éltünk mindketten, a távolság miatt 1 hónapig csak levelezés/skype, amíg először randiztunk - már akkor látszott, hogy van egymásnak mondanivalónk, mert 1000-2000 szavas leveleket írtunk/órákig skypeoltunk mindenféle fizikai kapcsolat előtt.


Nekem emellett (hogy tudjak vele normálisan beszélgetni) a kritérium az volt, hogy hasonló értékrendet valljunk (mindketten házas kapcsolatot képzeltünk el, mindketten akartunk gyereket, mindkettőnknek fontos a család, mindketten nagy családból jöttünk, mindketten keresztények vagyunk, mindketten hasonló világlátásuak vagyunk)


Fontos nekem, hogy úgy érzem, hogy felnéz rám, hogy megbecsül, hogy azt gondolom, hogy szüksége van rám. Emellett egy nagyon szórakoztató egyéniség, nem unalmas mellette az élet - bár ez utóbbi néha kicsit átcsap fárasztóba... :D

2015. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!