Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratommal par honapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal par honapja vagyunk egyutt es igy viselkedik velem! Szakitsak vele? 17/L

Figyelt kérdés
Egy heten kb 1/2x talalkozunk azt is en vetem fel. De alig szol hozzam es nyilvanosan meg sem akarja fogni a kezem.

2015. márc. 26. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elhidegült.Esèlyes a szakitás. 16f
2015. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Masok elott kb ugy viselkedik velem mintha csak a haverja lennek, de mikor kettesben vagyunk akkor normalis.
2015. márc. 26. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Én hanyagolnám a hejedben és nem a pasizással foglalkoznék hisz ezek a kapcsolatok több mint 60%-a úgy sem tartós max 1-2 éves....

Nekem pl még nem volt barátnőm.... De úgy vagyok, hogy még ráér...

19/F

2015. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Normális állapot, ha kettesbe minden oké akkor csak zavarja a többi ember ennyi, ennyire nem tudnak a lányok gondolkodni? Megbeszélitek és ennyi, nyisd ki a szád bmeg.
2015. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy nem keresed. Ha nem keres, akkor kershetsz másik pasit. Lehet érdemesebb lenne. :)


Amúgy van ahol a pasi némi irányításra szorul. Senki sem születik rögtön igazi férfinak. Lehet nem látott korábban pozitív párkapcsolati példát és nem is tudja hogyan kell viselkedni benne. Azt próbáltad már, hogy leülsz vele és elkezdesz vele beszélni arról, hogy mi a problémád és mit várnál el tőle? Mert, ha az sem működne.... na akkor már tényleg másik pasi kell!

2015. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Cikinek tart téged nyilvánosan, de mivel van puncid ezért kettesben elvisel.
2015. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg?
2015. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha megkerdezem tole csak tereli a temat.
2015. márc. 26. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt benézted...
2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vikrics válasza:
Szakíts vele. Mert ha nem válal fel akkor szégyel és ha szégyel akkor valoszínű nem sok dologra kelesz neki. Saját tapasztalatból beszélek.
2017. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!