Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom mostanában gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában gyakran vesz be nyugtatókat? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy már-már feltűnően nyugodt, mikor haza érek. Nem mondom, hogy nem örülök neki, mert elég gyakran stresszel, feszült, ideges.


Tény, hogy kb. 7 hónapja majdnem megölte a volt barátja, de nem értem a helyzetet. Miután kijött a kórházból kifordult magából. 3 hétig alig jött ki a szobából, elhagyta magát, maga alatt volt. Akármennyire próbálta eltakarni az érzéseit, nem tudta előttem. Majd később elvégezte az itthoni teendőket, miután az állapota engedte, bevásárolt, főzött, takaríttott, stb., de... Nem nagyon beszél a sérelmeiről, pedig szerintem segítene neki. Még mindig jár szakemberhez, aki gyógyszereket is ír neki.


Még midig látom, hogy nem olyan, mint volt, akármennyire próbálja titkolni. Végig nagyon türelmes voltam / vagyok vele, igyeszem még több szeretettel fordulni felé. A kommunikációval sincs gond, de nem beszél velem ezekről a sérelmeiről, vagy ha mégis, 1-2 mondatban.


Mit tudnék tenni?


Ffi



2015. márc. 28. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.Ne faggasd,ne kérdezgesd,csak legyél mellette mint ahogy eddig is.Én se szeretek sokszor nagy fájdalomról beszélni,mert magamban akarom lerendezni,segítség nélkül.
2015. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom ki hogy van vele,de néha az a jó ha valakinek kiöntjük a szívünket,ő ezt nem teszi,és lehet hogy ez a baj!!nem kellene a sok dili bogyó!ki kellene nyílnia és hátha akkor könnyebb lenne neki is,valahogy nem kellene kikerülni a dolgokat!
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!