Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mennyi idő elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodacsacsi kérdése:

Mégis mennyi idő elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Van, egy alakuló kapcsolatom. Csak a fiú még mindig szereti a volt barátnőjét aki nagyon csúnyát otthagyta.Nem tudja elfelejteni, hiába próbálja, időre van szüksége. És utána járna velem, de addig nem míg nem bírja elfelejteni. Mégis mennyi dőbe fog neki ez telleni? :)

2015. márc. 29. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hat éve szeretek valakit. Most már talán-talán kezdem elfelejteni. (Két hónapot voltunk együtt)
2015. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sosem fogja, nem lehet. Kiheverni viszont ki fogja idővel, ez személyfüggő, de talán fél-egy évet mondanék, addigra általában azért már a többség sikeresen túlteszi magát az ilyesmin, legalábbis a saját és a környezetemben élők tapasztalatira alapozva.
2015. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 To7ka ***** válasza:

Bár sok fura ember van itt, aki imád dagonyázni a mocsárban, ha valaki elakar valakit felejteni, és túl akar lépni, az tesz is érte. Biztos, hogy értelmesen hagynám, hogy segíts benne, közös normális, átlagos baráti programok, egy csinos lánnyal, hogy érezzem, lehetek simán boldog az előző szerelmem nélkül is, és megbízhatok továbbra is a nőkben. Ha valaki mindenáron általánosítani akar, életre szóló depresszióba esni, hosszú távú megdönthetetlen tanulságokat akar levonni, és nem hajlandó továbblépni, nem hiszi el, hogy boldog lehet, azzal meg nagyon nagyon sok türelemmel próbálj meg esetleg igenis időt tölteni barátilag, hogy oldódjon kicsit.

Korrekt Tőle, hogy nem akar beleugrani másik kapcsolatba, de ha igazán jól érzi magát Veled, egy esélyt akkor is adhatna bármikor, hogy jobban megismerjétek egymást. Nincs olyan megszakadt szerelem, szerelmi csalódás, ami miatt lenne értelme megvonni magadtól az örömöket az életben. Mindig nehéz, és mindig fáj, de pár hét szomorkodás után keresni kel egy barátot, aki kirángat ebből az állapotból, és menni kell tovább.


Ebben segíts neki ha engedi, és úgy ha komolyan gondolja, célja a boldogság, akkor pár hét alatt rendbe kell tennie magát annyira, hogy egyre közelebb kerüljetek egymáshoz, és felülírjátok a rossz emlékeket.


Akármennyien akarnak még itt sírni, hogy hülyeséget írok, ugyanezt javaslom nekik. Nekem nem fáj, engem nem zavar, ha fetrengtek egy kicsit még a mocsár alján, sőt, az égvilágon senkinek a szeretteiteken és saját magatokon kívül. Megéri? Rohadt sok energia, brutális küzdelem sok helyzetben, de nem jobb küzdeni valamiért, mint elfogadni a kudarcot?:) Sok sikert a (leendő) barátodhoz!

2015. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
To7ka: első vagyok, és esetemben voltak barátnőim, viszont a hat évvel ezelőtti olyan markáns volt, hogy azóta senkit nem vagyok képes szeretni - igazi szerelemmel. Kedvelni, rajongani érte, lelkesedni - igen. Mindent elsöprő és felemésztő szerelemmel - nem.
2015. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod To7ka!

Nagyon hasznos volt, igyekszem, azt teni amit irtál, csak az abaj hogoy semmit sem akar csak felejteni. Egyszerűen, nem akar még velem sétálni sem. :(

2015. márc. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!