Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen úgy érzem, hogy örökre egyedül maradok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 leszek, de még nem volt kapcsolatom és nem is lesz, úgy érzem. Túlérzékeny és nanyon zárkózott vagyok és magasra tettem a mércét is (ezt úgy értem, hogy kicsit válogatós vagyok, de szerintem ez még rendben van). Okosnak és szépnek, kedvesenk, jóindulatúnak tartom magam, ahogy azok is, akiket eddig közel engedtem magamhoz, de ők sajnos nincsenek sokan. Egyébként nem vagyok beképzelt, ha úgy jött volna le...


Teljesen kétségbeestem, úgy érzem, nem tudok változni. Normális válaszolók, kérlek, segítsetek! Köszönöm előre is.



2015. márc. 30. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
"nem vagyok beképzelt". Ezen jót mosolyogtam.
2015. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg nem
2015. márc. 30. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
18 leszel, még simán összejöhet bármi. Majd ha 40 évesen is itt tartasz, akkor aggódj.
2015. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Na jól van...

18 évesen vesztettem el, addig csak csókolóztam meg ilyen ovis, sulis járások voltak nem úgy, mint manapság, hogy 14 évesen azt se tudják, hogy essenek egymásnak aztán jönnek kérdezni, hogy ugye nem vagyok terhes? Na mindegy...

Azóta 3 kapcsolatom volt, én azt hittem mind komolynak indul, de tévedtem, összességében meg 5 nővel voltam, egyik se volt csúnya, sőt, de ugye ez is szubjektív kinek mi a szép.

Szóval 18 évesen krvára ne legyél elkeseredve, hogy jaj örökké egyedül leszel meg blabla...

Szard le majd jön magától én se görcsöltem rá. Remélem segítettem.

22/F

2015. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb probléma a zárkózottság. Próbálj meg nyitottabbá válni, ismerkedj, beszélgess sokat másokkal, mert így megmutathatod nekik, hogy milyen szuper csaj vagy! :)
2015. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22/F vagyok.

Én is ezt érzem, de kicsit más miatt. Nehezen ismerkedős típus vagyok én is, de sem magamat nem értékelem túl, sem pedig túl válogatós nem vagyok. Egyszerűen nem olyan formáját választom a szórakozásnak, ahol jó eséllyel tudok ismerkedni lányokkal, valamint ahányszor összesodor az élet olyannal, akivel szívesen kezdenék kapcsolatot, azok vagy már benne vannak egy kapcsolatban, vagy éppen afelé haladnak valaki teljesen mással. Nem könnyű így.

2015. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!