Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha lányként az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lányként az egyik nem iránt sem vonzódom? (többi lenn) L19

Figyelt kérdés

Az érzéseimet és egyéb lelki dolgaim szeretem megbeszélni, ezért törekszem néha párkapcsolatra (mert ott meghallhatnak) és össze is jön. Eddig csak fiúval, de ugyanezt el tudnám képzelni lánnyal is. Viszont az anyagi biztonságot szeretem és gyereket is szeretnék majd valamikor, így inkább a férfiakat választom. Szexszel kapcsolatban az mondjuk jó érzés amikor éppen d*gnak engem, de csak ennyi. Én megteszem amire a férfiak általában vágynak az ágyban pl. anál, lenyelem stb. de csak, mert nekik jó és ettől jobban kitartanak mellettem, nem keresnek más lányt. (Ez tapasztalat.) Nekem semleges. Volt hogy nem szexeltem 4 hónapig, de nem zavart. Ennél sokkal több ideig sem érdekelne, ha nem szexelnék.

A szüleim kapcsolata borzalmas volt, elváltak. :(



2015. márc. 31. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyu szerintem ha egy férfi attól jobban kitart melletted mert lenyeled,akkor az nem is igazán szeret ezen nem múlhat egy párkapcsolat.Nem lehet hogy biszexuális vagy?
2015. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De az is lehet, nem tudom.

Sajnos a rossz szex miatt is tönkremehet egy alapból jól működő párkapcsolat. Vannak amik majdnem minden pasinak fontosak az ágyban, ha valakitől nem kapják meg előbb-utóbb keresnek mást, akitől megkapják.

2015. márc. 31. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig volt olyan barátnőm aki nem akart orális szexet,mégse mondtam neki hogy na akkor szia,pedig igényt tartok az ilyesmire.Olyan is volt aki idővel csinálta.

Különben a lelki dolgaidat egy jóbarátnak is eltudnád mondani :) nem kell ahhoz kapcsolat.

2015. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mégse fontos a szexuális vágyak kielégítése. ;) Csak hogy ne ezen akadjon mindenki fenn.


A barátok is meghallgatnak, de az nem ugyanolyan.

2015. márc. 31. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy biszexuális vagy. Előbb utóbb akármelyik nemből, de jönni fog olyan, akibe beleszeretsz.

A szexszel kapcsolatban szerintem nem ismered a tested, azért nem vágyakozol igazán szexre. Én nem azért szexelek, hogy a páromnak jó legyen, hanem azért szeretkezünk, mert mindkettőnknek nagyon jó, mindkettőnknek van orgazmusa. Ez közös örömszerzés és nem magunkhoz láncolás. A libidód lehet alacsonyabb, de szerintem még nem szexeltél igazán jót...

Az érzéseimet én a barátnőimmel is meg tudom beszélni, ahhoz nem kell párkapcsolat. Ugyanakkor a párom jó barátom, bízom benne, biztonságban vagyok, van jövőképünk együtt, fantasztikus a szex stb.

2015. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanaz a válaszoló vagyok,és nem akadtam fent rajta csak nem akartam hogy annyira általánosítva legyünk.

De akkor ha jól látom:

-téged nem érdekel a szex

-lehet hogy biszex vagy de nem vagy benne biztos

-és odaadó vagy szex terén

Hát...próbáltál már lánnyal kapcsolatot teremteni?Oké nem rohangálnak ötösével leszbikusok az utcán,de neten vagy nagyvárosokba némelyik szórakozóhelyen akadhat pár.Ha nem lenne ellenedre meglehetne próbálni,lehet hosszabb távon is működne a dolog,és kipróbálnál néhány új dolgot ;)

2015. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az 5.-et és a 6.-at felpontoztam köszi,hogy írtatok! :)

Még nem próbáltam lánnyal, nagyvárosban lakom, de őszintén szólva egy biszex vagy leszbikus lányt sem ismerek. Bulikon biztos vannak, de nem látszik rajtuk. :( Rajtam sem látszik.

2015. márc. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!