Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom 1 év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom 1 év után sem elfelejteni az ex-pasimat?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, nagyon jó volt a kapcsolatunk, még ha távkapcsolatban is éltünk sokáig. A végére romlott meg az egész. Az most mindegy, hogy mit csinált(nem megcsalás), de még azt is eltudom neki nézni, még ha más nem is bocsátaná meg a helyemben. A szakítás után nem sokkal összejöttem egy régebbi közös ismerősünkkel, még mindig vele vagyok. Én szakítottam a volt jegyesemmel, de azóta is tartjuk a kapcsolatot. Néha-néha találkozunk, olyankor pedig felszínre tör minden érzelem mindkettőnk részéről. A végére már kihűlt a kapcsolatunk, de a szakítás óta ha meglátjuk egymást, akkor parázslik a levegő. Ő amikor tud, akkor keresi velem a testi kontaktust, többször volt már hogy megcsókolt, én meg hagytam magam. Tudom, hogy ez nem fair a mostani párommal szemben, kérlek ne nézzetek le emiatt. Előfordult már olyan, hogy direkt előtte tette meg. A párom viszont tudja, hogy milyen szerelem volt a miénk, nála pedig néha azt érzem, hogy "bosszúból" van velem vagy ilyesmi. Na de a lényeg, hogy nem tudom elfelejteni a volt partnerem. Pedig már 1 éve, hogy szakítottunk. Most volt egy olyan fél év, amíg nem találkoztunk, de hétfőn megint összefutottunk, és megint előjött minden. Néha nem tudom mi lett volna a helyes döntés, vele maradni vagy szakítani, de akkor ez tűnt a legjobb választásnak. De amint említettem, a mi kapcsolatunk nem volt akármilyen. Legbelül talán még mindig őt szeretem, de ezt már rengetegszer lezongoráztam magamban... Ti mit tennétek? Újrakezdenétek vele? Vélemény?


a pasi 35, én 23, a jelenlegi párom 33



2015. ápr. 1. 16:57
 1/7 anonim válasza:
2015. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neeeem, ő nem ez a fajta...sok dolog igaz rá a cikkből, főként az, hogy egy kedves szó, egy mosoly, egy gesztus, és le is vett a lábamról, de ez talán azért van, mert ő volt az első férfi az életemben. Elég komoly életfelfogása van, de nem ez a típus.
2015. ápr. 1. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
fél év még nem biztos hogy elegendő idő ahhoz, hogy elfelejtsd. lehet hogy csak ki akar használni, és te mondtad hogy volt oka a szakításnak. sztem szakts eg vele minden kapcsolatot legalább 1évre, foglald le magad, a mostani párodat pedig ne egyértelmű h szereted, nem muszáj mellette em maradnod, törődj helyette csak magaddal, járj el barátokkal bulizni, utazz, és utána ha egymásnak lettetek termetve úgyis összehoz titeket majd a sors.
2015. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr.creeper válasza:
Szia ! hasonlo cipőben járunk. mi tegnap szakítottunk 2 év után mi sem egy átlagos pár voltunk. nagyon szeretem .. és javaslom neked hogy Adjatok egymásnak még egy esélyt 1 azérrt mert a jelenlegi pároddal ez nem fer. hogy másragondolsz . 2 ha valoban szeretitek egymást működni fog ez!! tudnál irni privátot?
2015. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi nem neked való
2015. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami a fő oka lett a szakításunknak az az volt, hogy erőszakos volt velem. Nem erőszakolt meg, hanem többször volt olyan, hogy eldurrant az agya, és majdnem megütött...egy súlyosabb eset lett belőle, hogy ellökött és kezemet törtem...nos...ezért áll fent a kérdés, hogy ezek ellenére kellene egy újabb esély? Ezeket mellesleg azzal magyarázta akkoriban, hogy gyógyszert szed (nem drog) és az váltja ki az agressziót.
2015. ápr. 30. 19:03
 7/7 Mr.creeper válasza:
én adnêk neki meg egy utolso eselyt! csak h te is tudd tisztazni magadban...
2015. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!