Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, miért ilyenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért ilyenek az emberek? Ilyen könnyen elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Nem érzem, hogy az emberek ragaszkodóak lennének. Egyszerűen én olyan vagyok, hogy még ha nem is volt igazán tökéletes egy kapcsolat, számon tartom az apróságokat, és szeretem nem eldobni, vagy feláldozni mindent egy pár rossz mozzanatért, vitáért, hibáért. De úgy látom, hogy nagyon, nagyon, nagyon sok ember nincs ezzel így. Nagyon könnyedén dobálják, csapják szét a kapcsolataikat, aztán persze, idővel siránkoznak, de tenni nem sok mindent tennének, mert a büszkeség, és hasonló egoféltő érzelmek gátolják őket. Hát milyen beteg világ ez, kérem? (Bocsánat, ha kicsit összefüggéstelen, de a péntek este már csak ilyen.)
2015. márc. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg ez a világ jól látod, én is az vagyok, de legalább nem fáj XD
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, el kell felejteni azért, hogy jöjjön majd egy új. Ami elmúlt, elmúlt.
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a K betűsben.
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van. Elég szomorú, hogy így van.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!