Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak nagyon kevés ideig tudok valakit szeretni, és van, hogy egyszerre 2-őt is?

Figyelt kérdés

Ha valakivel vagyok, általában csak (jobb esetben) 1-2 hónapig tudom szeretni, utána kihűl, elmúlik.

Vagy éppen 2 embert szeretek.

És nem tudom mit tehetnék, annyira könnyen bele tudok szeretni valakibe, hogy az hihetetlen, görcsösen tudok ragaszkodni valakihez, de csak eleinte, vagy amíg nem lesz minden jó, és szép, amíg vele nem leszek...

Fog -e valaha változni?

UI: Most van valaki, akit tudnék szeretni, bár vele igen bonyolult az egész, én szeretem őt, de félek, hogy elfog múlni... Megint. Mert néha rövid ideig fel tud lobbani mással is ez az érzés bennem, de elmúlik, és rájövök, hogy nekem ő kell.

16/L

16/l



2015. ápr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Kislány vagy még....

Ennyi.

2015. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert még óvodás vagy érzelmileg. Majd 25 éves korod után is így leszel, akkor gondolkozz, h gond-e.
2015. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az exem ugyanilyen, pedig mi már 30 felé közelítünk.

Azt gondolom, hogy ha valós igényed van arra, hogy megállapodj egy hosszútávú kapcsolatban, akkor meg kell tanulnod a szeretni. Mert a fellángolásból jövő szerelemnek köze nincs a szeretethez, amire építeni lehet. Ha valóban mered szeretni a másikat, adni és kapni, hibákat elfogadni, tolerálni, és a többi, azaz rózsaszín köd nélkül is értékelni a párodat és ragaszkodni hozzá szőröstül-bőröstül ez akkor fog változni benned.


Azt el kell tudni fogadni, hogy a kezdeti lángolás törvényszerűen elmúlik, aztán jó esetben vissza-vissza tér, és a valódi kapcsot az egymás iránti feltétlen szeretet és a közösen megélt pillanatok összetartó ereje jelenti a hétköznapok során egy igazi kapcsolatban. Ez nem izgalmas, de nyugalmas érzés.

2015. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit tud még egy bakfis a szerelemről :)
2015. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!