Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit egyszerre szeretni es gyulolni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2014. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én a volt páromat rettentően szeretem, de egyszerűen gyűlölöm azt, ahogy elbánt velem, gyűlölöm azokért, amiket tett. Tulajdonképpen ez azért lehetséges, mert nem tudod eldönteni, hogy melyik részedre hallgass inkább.
2014. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ezt a két érzelmet pont egy hajszál választja el egymástól. Épp', mint a zseni és az őrült.
2014. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, mint a kettes. Nagyon is lehet, és tényleg ide-oda változik a dolog hangulattól függően.
2014. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Odi et amo. Gyűlölni és szeretni. Szerintem lehet :) nincs sok különbség
2014. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!