Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos vagyok a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom ket eve kulfoldon el masfel havonta talalkozunk, a baratjaval most csinaltak egy vallalkozast ami minden idejet elveszi . Kicsit mar ki vagyok bukva semmi idot nem foglalkozik velem viszont tervezzuk, hogy en is kimegyek hozza es osszekoltozunk. De meg sem erzem azt, hogy szeretne es fontos lennek neki hiaba probalom megbeszelni vele nem lehet elkell fogadnom. De nekem mar jol esne ha lenne ram is ideje. Lehet csak en teszek ezert a kapcsolatert.

2015. ápr. 3. 17:36
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Valamennyire kötődik hozzád de mégsem annyira, hogy rád érjen ez igen fájó és érdekes szituáció.

Vagy vársz, hogy jóra forduljanak azok a dolgok amik eddig sem fordultak és szenvedsz sokáig vagy egyszer fáj a szakítás és aztán jobb lesz. Ezt minden ember magában kell rendbe tegye. Neked kell érezned, hogy látsz -e még jövőt vagy sem. :)

2015. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald csabitani szexi telefonhivasokkal kepekkel kezdj el sportolni mutasd meg neki h te milyen jo no vagy legyel kedves figyelmes es akkor hatha gyakrabban jon haza vagy szervezile h te kimehess hozza
2015. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!