Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk átmennél a barátnődhöz, és azt vennéd észre, hogy az előző nap otthagyott pulcsid (amit személyesen te tettél a szennyes tartóba) háááát, hogy is mondjam csak szépen, egyszer csak elvándorolt onnan, be egészen az ágyba.

Az oka természetesen az, hogy nem töltöttük együtt az éjszakát a párommal, és magányos voltam, és és és legalább az illatát akartam érezni, ha már ő nem lehetett ott.

Na már most elég furán nézett rám, mikor rákérdezett arra, hogy mit keres az ágyban a szennyes...erre hápogtam egy sort, és el is tereltem a témát, de lehet azóta bolondnak tart.

Kérdésem a következő: 10-es skálán ez mennyire ciki? :(



2015. ápr. 3. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne hogy ennyire velem akar lenni :)
2015. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos nem ciki. Én örülnék neki. :) 21/F
2015. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Hápogás helyett őszintén ezt kellett volna elmondanod neki. Bocs, de nem csodálom, ha bolondnak tart, elvégre te basztad el.


21/L

2015. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki,hogy nem volt fűtés este :D
2015. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 To7ka ***** válasza:
Nem különösebben. Ha őszintén megmondja, hogy ne nézzem bolondnak, csak hiányoztam neki és érezni akarta az illatom, so-so, még jól is esne, aranyosnak tartanám. Persze ha sűrűn előfordul, hogy ilyen picit túl ragaszkodó, az már megint más, én nem szeretem, de sokan azt is.:) 10/3
2015. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aranyos :)
2015. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hehe xd Ez nagyon jó! Én is csinálTam ilyet barátnőm itt maradt cuccával mikor nem volt velem! Meg ő is! :))
2015. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Hápogás helyett őszintén ezt kellett volna elmondanod neki. Bocs, de nem csodálom, ha bolondnak tart, elvégre te basztad el." 21/L


Köszi, hogy válaszoltál, bár a fiúk véleményére voltam/vagyok kíváncsi, de mindegy...köszi még egyszer...:) Azért bízom benne, hogy ez nem egy véresen komoly, vízválasztó dolog volt a kapcsolatunk szempontjából, tekintve, hogy az összeköltözést tervezzük...:)

Ez a mai valóban egy igen béna helyzet volt, ő munkából jött, én oda indultam, pár percet töltöttünk csak együtt, a szitutól én zavarba jöttem, és nem valami frappánsan reagáltam le, de azért nem hinném, hogy bármit is "elbasztam" volna.

2015. ápr. 3. 19:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Srácok, köszi a választ mindenkinek...:)
2015. ápr. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!