Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogyan reagálnátok erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan reagálnátok erre az érdekes viselkedésre?

Figyelt kérdés
Történetem röviden: Van párom, de sajnos megtetszett nekem egy román fiú és én is neki, találkoztunk jó párszor, egymásba szerettünk, azt hiszem ő is tiszta szívéből szeretett engem, ugyanis képes volt utánam jönni Magyarországra. Mamámék látták vendégül, ott is találkoztunk. Igaz a kommunikáció először nehezen ment, ugyanis ő románul beszél meg olaszul, de azért tanulgattunk mind a ketten és már elég jól megértettük egymást. Voltak közös terveink, lezárom az előző kapcsolatomat, ő kint dolgozik Olaszországban, elterveztük, hogy ő visszamegy, rak félre pénzt aztán 2 hónap múlva visszajön értem és ott fogunk kint élni egyenlőre még meg nem tanuljuk egymás nyelvét. Közben megmondtam a páromnak szakítsunk, már mást szeretek, aztán kiderült szép lassan minden, azt is megtudta ott vár engem a fiú nagymamáméknál. Erre ő bepöccent, autóba ült, kiszáguldott mamámékhoz és irtózatos nagy balhé volt, persze csak kiabálás volt szerencsére, ugyanis az "illetékes nem volt ott." A szobába volt bent, a balhé konyhában fojt, azt mondta párom jöjjön ki aztán mondja el hogy mit szeretne tőlem, legalább hagy lássa már ki ez a fiú. Nem tudom miért nem jött ki. Teljesen kétségbe estem, cserben hagyott úgy éreztem, nem állt ki mellettem. Hazamentem párommal, aztán addig rágódtam a dolgon, hogy rájöttem párommal kéne megjavítani a dolgokat. Közöltem a fiúval nagyot csalódtam benne, felejtsük el egymást, nem szeretnék vele külföldre menni. Persze most mindenki engem utál, hogy én átvertem őt, ugyanis az öccse az unokahugom férje... Azóta velük sem beszélünk. Szerintetek ő valóban szeretett engem? Tudom ezt ti nem tudhatjátok, de annyi kérdés van még most is a fejemben. Valaki vélemény? Ti hogyan cselekedtetek volna az én helyemben? Hozzáteszem azóta azt is megírta, hogy nagyon szeret, mintha nem történt volna semmi...

2014. nov. 21. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezt az egész szart voltaképpen egyedül te keverted?

Mi az, hogy együtt vagy a pároddal, de már az együttélést tervezed egy másik sráccal a háta mögött és még te érzed magad megsértve és csalódottan?!

Komolyan sok a hülye nő, de ennyire?

2014. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miert, szerinted mit kellett volna tennie, kimenni es megmerkozni veled eletre halalra?


Akar pozitiv is lehet, hogy nem allt le erre a primitiv farokmeregetesre, amit a jelenlegi baratod probalt kiprovokalni. Amugy sem ertett volna semmit.


Jo lenne ha vegre TE eldontened, hogy mi a fenet is akarsz.

2014. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két szék közül szépen seggre estél. Már bocsánat. Én mit tettem volna? Ha tökéletesen működik a kapcsolatom, akkor nem tetszik meg nekem más. Ha nem működik, akkor sem csalom meg az első arra járó emberkével, hanem megpróbálom megoldani. Ha ez sem segít, véget vetek neki, és utána kezdek el újabb potenciális társ után nézelődni. Inkább legyen pár hónap üres űr, minthogy ilyen szituációba kerüljek. Sajnos nem ismerünk se Téged, se a párodat, se a srácot, így meg sem tudjuk jósolni, hogy mi lehet a vége. De nekem úgy tűnik, még Te magad sem tudod, mit szeretnél igazán...
2014. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hülyeséget csináltál... A fiút megértem, szerintem én se mentem volna ki, hogy összeverjenek. :D
2014. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fú, de p*csán kéne téged rúgni.
2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!