Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most hogyan tovább? Megcsalna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Most hogyan tovább? Megcsalna?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek írt egy srác fbn, hog na mizu? Én ezt észrevettem kérdeztem is tőle, hogy ki. Erre mondta, hogy nem úgy beszél vele. A nevét később megkérdeztem meg 1-2dolgot róla. Azt mondta a barátnőm, hogy egy kővágóörsi srác akivel jóba van (itt lakik a papája is).A nevét nem mondta el, mert hogy nem akarja, hogy leosszam, mivel jóba vannak. Én mondtam neki, hogy oké nem osztom le, de a nevét áruld már el. Aztán jött azzal, hogy nembízol bennem? Hát mondtam neki, hogy nem erről van szó csak érdekel, hogy tényleg oda valósi-e. Amugy feltettem neki a kérdést:és te miért nem mondod l a nevét, ha egyszer mondtam, hogy nem osztom le. Mert ezen az alapon ő se bízik bennem. Aztán azt hajtogatta, hogy mert. Ennyi volt a válasza. Szerintetek megcsal? Vagy mitévő legyek?

2015. ápr. 3. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor ottvoltam akkor nem láttamozta be az üzijét, mert hogy nem akarja, hogy írjon neki többet. Érdekes. Elvileg csak akkor beszélnek ha a srác ír neki. Ez még úgy eszembe jutott. Várom a válaszokat!
2015. ápr. 3. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen megcsal hidd el mindíg így kezdődik tapasztalat sajnos!

Hogy mit csinálj na az már te neked kell eldöntened hisz ha nyomozni kezdesz és rájön a csaj akkor a kezei közé lököd ha hanyagolod akkor azért ha péppé vered a srácot akkor is ezt hívják a 22 csapdájának!

Sok sikert.

2015. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a kis barátnőd kavargat úgy néz ki , és adja közben neked a süket dumát.

kezdj el kavargatni más csajokkal te is

2015. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma csinátunk közös képet. Fel is raktam fbra, megjelöltem őt. Megkérdeztem, hogy te miért nem rakod fel? Jött a válasz, hogy mert szar fejem van. Ez is érdekes. Nem vállalna fel vagy mi?
2015. ápr. 3. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
ejtsd a csajt még most! ez a javvallat
2015. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyértelműen nem megcsalás ennyiből ha igazat mond, ha te se bízol meg benne annyira hogy elhidd hogy hova valósi a fiú, ő miért bízna meg benned hogy nem osztod le?

Amúgy sok dologról lehet szó itt, inkább kérdezz rá, de ne így hanem mondd el hogy miért zavar, és hogy félsz hogy tényleg lehet valami (mert akármennyire bízhatsz benne aggódsz)

2015. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy cserèlj vele fb-jelszòt! Ha akor is tiltakozik azt jelenti hogy, tènyleg megcsal. Akor meg lèpj tovàbb
2015. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem ajánlom az fb jelszó cserét, én sem adnám oda a barátomnak pedig nem csalom meg, ez hülyeség. Ne legyél ennyire féltékeny ha így folytatod el fogtok távolodni és a végén tényleg másnál talál majd vigaszt.
2015. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!