Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ugy erzem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ugy erzem ez igy nem mehet tovabb?

Figyelt kérdés

Tudom hogy en vagyok a hulye stb.. Szoval nem kell megegyszer elmondani


Az van, h mar eleg regota egyutt vagyunk a baratnommel (2 eve), de van 1 gatlasom amit nem tudok levetkozni 1 gatlast es mar nem birom tovabb a nyomast.. Nagyon felek es surget ezzel a dologgal.. (Ugy konkretan vetkozrsrol van szo.. A felsotestem olyan mint egy 8eves kislanynak)

Ha 1szer megtennem nem tudnek tobbe a szemebe nezni annyira szegyellenem magam.. De igy meg nemjo, nem vagyok boldog es o se...


Mi lenne a megoldas? Van egyaltalan?


20/L/L


2015. márc. 24. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
és én még azt hittem, hogy a kismellkomplexus a heteró lányok hülyesége
2015. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy?
2015. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bízz benne annyira, hogy megmutatod magad neki! A szerelem alapja a bizalom. Ha ez sikerül, akkor már semmi baj nem lesz. :) Amúgy meg az fölsőn keresztül is látszik, ha eddig nem zavarta, eztután sem fogja.
2015. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt még nem látott meztelenül sem, mégis milyen kapcsolat ez?!
2015. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bízz benne annyira, hogy megmutatod magad neki! A szerelem alapja a bizalom. Ha ez sikerül, akkor már semmi baj nem lesz. :) Amúgy meg az fölsőn keresztül is látszik, ha eddig nem zavarta, eztután sem fogja.
2015. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hupsz, kétszer ment el. Bocsi :)
2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így lesz egy hozzászólásból három.


Ez egy nem létező probléma,pontosan tudja,hogy mi van a pólód alatt és nem zavarja,de az igen,hogy nem vetkőzöl le előtte.

2015. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.. Az a polo es melltarto nagyon nem azt mutatja ami egyebkent "van" :/ :s ..

Egyebkent, par dolog meg raerosit erre..pl 1× neztunk egy p.rnot amiben az 1ik lanynak hasonlo parameterei vannak es kinevette h milyen kicsi neki. Par hete megint volt egy ilyesmi eset :/ belehalok ha ott allok puceran aztan kinevet.........

2015. márc. 25. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem rájött a melleid hiányára abból,hogy nem akarod megmutatni őket.
2015. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az mas.. Viszont ha igy is van, akkor miert ad sok jelet arra h kinevetne (vagy rosszabb?!) ?
2015. márc. 25. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!