Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban eljárok egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban eljárok egy fiúval akinek van barátnője és beleszerettem. Ne találkozzak vele többet vagy kérjen, hogy szakitson a barátnőjével ha szeret? Az egész story lent.

Figyelt kérdés
1 hónapja eljárok titokban egy fiúval, akinek már 2,5 éve van barátnője. Már tavaly nyáron is találkozgattunk néha, de egy este amikor találkoztunk azt mondta, hogy úgy döntött, hogy a legjobb lenne ha nem találkoznánk, mert kezd érezni valamit irántam, de barátnőjét nem akarja elhagyni. Én utánna összejöttem egy másik fiúval, de 1 év után szakítottam vele. Most már lassan 1 hónapja újra találkozgatok a fiúval akinek van csaja. Beleszerettem, azt mondja, hogy ő is kezd szerelmes lenni belém. Naponta írja, hogy szeretné ha eggyütt lennénk, járnánk. Barátnőjével sűrűn nem egyeznek, veszekednek, már a barátai is mondták, hogy szakítson vele, de ő nem képes megtenni, azt mondja, hogy reméli, hogy jobb lesz, de azt is tudja hogy nincs rendbe a kapcsolatuk. Én már néhányszok írtam neki, hogy jobb lesz ha nem találkozunk, nem beszélünk, majd ha szakítanak a barátnőjével akkor együtt leszünk, ő erre azt válaszolta, hogy nem akarja hogy ígylegyen, meg tudja, hogy én sem akarom és valóban így van, de én beleszerettem és fáj, hogy mással van és én csak a második vagyok. Tudom egyrészt kihasznál, de én szeretem. Mit tegyek? Szerintetek mi lenne a leghelyesebb? Kérlek segítsetek, mert nagyon szomorú vagyok...
2009. aug. 19. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
5 cm a farkam!!!!
2009. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Dontson a fiu! Vagy te, vagy a baratnoje. Lassuk be, neked sem esne jol, ha a baratod muvelne veled ugyanezt, nemde? Ha a fiu szeret teged, akkor a baratnojet ne bolonditsa tovabb, ha meg ot szereti, ne hasznaljon ki teged. Ontsetek tiszta vizet a poharba, mert ez igy nem sportszeru.
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló kicsit eltévesztetted a kérdést nem gondolod?
2009. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Előbb utóbb kiborul a bili ha titkolóztok. A leghelyesebb lenne időt adni a srácnak dötse el ki szeret. Nem haragudj de barátnős pasival kezdeni számomra elég fura. Mindeképpen meg kell beszélnetek mit akar valójában a másik.


1.hozzászóló szerintem nem tévesztett

2009. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vonulj háttérbe. Rendesen mellédumál a srác és élvezi a helyzetet, hogy odavagy érte. Ne hagyd hogy visszaéljen az érzelmeiddel. Határozottan mond meg neki, hogy úgy döntöttél addig nem találkoztok, amíg kapcsolata van. Ha valóban érez irántad és nemcsak hülyit, akkor rövid idő alatt befejezi az állitólag nem jó kapcsolatát és megkeres. Ha pedig nem, akkor soha többé nem szabad találkozgatni vele, mert link.
2009. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel.


Beszélgess el vele valamikor kettesben komolyan, és mondd meg, hogy részedről mi a helyzet. Újra, konkrétan, határozottan. Ne adj neki konkrét határidőt, csak mondd meg, hogy ha nagyon gyorsan nem rendezi a sorait, akkor téged elfelejthet.

Ha nem tud dönteni, akkor egy jellemtelen senki, ha nem akar, akkor szintén egy jellemtelen senki, aki kihasznál. Az is elég gáz szerintem amit idáig művelt veletek. Ha egy csaj csinálná ezt velem hát tuti elfogna a hányinger.


20/F

2009. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond meg Neki, hogy csak akkor keressen, ha már szakított, és lépj le.
2009. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így van! Ne hagyd, hogy kihasználjon!

Ha szeret a pasi, szakítani fog a nőjével és utána jön majd össze veled!

Tehát addig hanyagold!Légy igazi erős nő:-)

2009. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Határozottan állj elé és mondd meg neki! "Én vagy a nőd? Válassz! Ha a barátnődet választod, akkor örökre vége, ha meg engem akkor örök szerelem..." vagy valami ilyesmi.
2009. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!