Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ügyvéd mennyire tud jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ügyvéd mennyire tud jól kibontakozni a szerelmi életben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy hazamegy a férje/felesége megkérdezi, hogy mi volt ma szívem a munkahelyen és azt mondja, hogy bocsi de nem mondhatom el. Ez nem nehéz?

Engem mondjuk nagyon bosszantana, hogy nem mondhatok el semmit a férjemnek vagy hogy a férjem nem mondhat el semmit



2015. ápr. 5. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

"Szia, drágám! Nagyszerű nap volt, kiharcoltam annak a sorozatgyilkosnak, tudod, a Gyulának, hogy 5 évet kapjon Lipóton, nem kell börtönbe menni, nagyszerű voltam! :)) "


Kb. ilyen lehet.

2015. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Részletek nélkül is mesélhet a napjáról.

Egyébként nem biztos, hogy annyira betartják ezt a dolgot. Pl. anyám pszichológus, ő sem beszélhetne a munkájáról, mégis mesél nekem történeteket.

2015. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Pénz,amit hazavisz,az nem lesz semmi
2015. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyan annyira, mint bárki más.

Még nem találkoztam olyan ügyvéddel, akinek csak titoktartás hatálya alá tartozó munkahelyi élménye lenne.

2015. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ilyen szempontbol az ugyved nem egyedi. En sem beszelhetek uzleti titkokrol itthon. Na es? Annyi minden masrol lehet beszelni.
2015. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy bolti eladó sem elemzi ki a párjával, hogy az eladott termékekből vajon mit főzhetnek a vevők. Ugyanígy egy ügyvédnek se kell belemennie abba, hogy az ügyfeleivel mi van. Nagyvonalakban elmondja, hogy milyen napja volt, aztán ennyi. Ha meg annyira közlés kényszere van valakinek, az meg ne menjen ügyvédnek, vagy orsvosnak.
2015. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük példának példáúl Dr. Balogh Nórát! (Berényi Miklosné) 3 szor is elvált szegény Mikitől, pedig a Miki nem mondott el neki dolgokat!
2015. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy titoktarás van, a sztorit elmesélheti- szigorúan név és bármilyen azonosításra alkalmas részlet nélkül. Meg nem csak olyasmiket mesélhet, ami titkos. Szerintem megoldható.
2015. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És egy hentes mit mesél az asszonynak?

"Ma 30 marhát csaptam szét a bárdommal, be is durrant a bicepszem"

Szerintem a legtöbb ember nem a +munkájáról beszél, hanem arról, ami abban fordulatot jelentett (és a legtöbb ügy évekig tart, és nem is izgalmas, nem úgy, mint a tévében)

Pl. Feri vett magának egy új fénymásológépet, de az a marha még használni se tudja.

Kálmán egy hétig nem vette észre, hogy felmondott a takarítónője.

Esetleg a kollégák sztoriznak a magánéletről.

STB...

2015. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég buta kérdés, ne is haragudj... Nemcsak az ügyvédeket köti szakmai titoktartás, hanem pl. az orvost is... Nehogy már a szerelem/házasság azon múljon, hogy lehet-e beszélni az ügyekről, vagy sem!

Amúgy meg lehet úgy mesélni, ami nem sért titoktartást. Pl.: "jött egy érdekes devizahiteles ügyem ma, kíváncsi vagyok, mire jutok majd vele..." Ennyit és ilyesmit nyugodtan lehet mondani, ezzel semmi titkot nem árul el az ember.

Azt persze nyilván nem mondhatom, hogy "Rozika milyen szemét volt ma a bíróságon a válóperben, 50.000,- Ft tartásdíjat akar!"


Ügyvéd

2015. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!