Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés

A baratnomnek hala eljutottam egy egeszen aranyos kis csapathoz, akik remek hazibulit tartanak. A hazigazdaval egeszen jol elbeszelgettem az egyik bulin, ket honapra ra pedig ujra mentem hozzajuk bulizni. Ekkor mar olelgetett, nekem szanta a figyelmet. Vartam, hogy irjon, de nem tortent semmi. Pedig a baratnom es az o baratja is mondtak, hogy en tetszem neki meg minden. Rairtam, majd masnap talalkoztunk is.


Egesz randi alatt feszult volt. Am az este vegen megcsokolt, aminek nagyon orultem, mert felenk fiurol van szo.


Ket napra ra ismet talalkoztunk. Csokoloztunk meg minden, de egyszeruen nem jott az, aminek jonnie kelett volna. Illetve a csokok tobbseget is en kezdemenyeztem, illetve magyaraztam, hogy ne csak uljon, mint egy darab fa. Megmutattam neki, hogy esetleg mit csinalhatna, de vegul nem vette a lapot.


Megneztunk egy filmet, ami utan elmondtam neki, hogy en igazabol felek egy kapcsolattol es ilyenkor mindig elojon bennem egy fal. ( ez meg kezelheto problema lenne mindkettonk szamara, mint kiderult).Neki ugyanez a problemaja, de valahogy ugy ereztem, hogy o magatol biztosan nem mondta volna ki.


Elkezdtunk beszelgetni, mire kibokte, hogy zavarja, hogy en kezdemenyezek, mire en azzal erveltem, hogy ha o nem, akkor en. Erre nem tudott semmit mondani, nem tudtuk kideriteni, hogy miert ilyen felenk.

Elgondolkodtunk abban is, hogy esetleg valami bizalmi kapcsolatot epitunk ki kettonk kozott, hatha ez megoldas lenne.


Jot beszelgettunm mindenfele semleges temarol, mire azt mondta, hogy o ezek utan tovabbra is azert szeretne velem tartani a kapcsolatot.Mondtam neki, hogy jo. Hazakisert es azota is ezen agyalok.


Valamiert rettentoen szomoru vagyok, mert tenyleg egymasra talaltunk, belul is passzolunk, viszont neki a kezdemenyezes hianya miatt mar ment tonkre kapcsolata.


Az a baj, hogy ezek utan mar nem tudok ugyanugy ra nezni. Aranyos srac, de tudom, hogy egyszeruen nem tudna megvaltozni. Talan a haverjai kirugdosnak belole, de ez sem valoszinu.


Ugy gondoltam, hogy ezzel en lezarnam azt, hogy majd egy par legyunk, csak azt ajanlanam fel, hogy akkor legyunk baratok.



2015. ápr. 5. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"csak azt ajanlanam fel, hogy akkor legyunk baratok." - jó csattanó a történet végére, jó kis arconcsapós.
2015. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" tenyleg egymasra talaltunk, belul is passzolunk, viszont neki a kezdemenyezes hianya miatt mar ment tonkre kapcsolata. "


Rájöttél hogy nem tökéletes, hogy vannak problémái, hogy ő is emberből van, és így már nem vonzó? hmm

Jobb is ha távol maradsz tőle :)

A változás az ő részéről meg garantált, mert hülye az aki nem tanul a hibáiból, ergó majd valakinek igen jó pasija lesz, aki majd mellette áll jóban rosszban, csak idő kérdése.

2015. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem ertitek. Nem tud megvaltozni. Valakit megcsokolni sem mert.
2015. ápr. 5. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te hozod el a változást.
2015. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!