Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samara20000 kérdése:

Mit tegyek? Szerintetek mi a helyes döntés? Többi lent.

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a fiummal. Kb 1 hónapja minden rosszra fordult, veszekszünk, bánt szavakkal, ellök magátol,volt olyan néha hogy meg is ütöt. Ö azt mondja hogy szeret engem, én szeretem nem ugy mint régen de szeretem, akár mennyire is össze tört. A kapcsoltunk elején boldogok voltunk. Nem tudd normálisan viselkedni ordibál a suliban is hiába szolok rá hogy probáljon javulni mert rossz vége lesz nem ért meg és lekaksizza a fejem. Szivesebben van a haverjaival mint velem, vagyis én ezt érzem. Nem rég belépett egy fiu az életembe aki szerelmes belém és foglalkozik velem és nem bánt, nekem tetszik, és nem tudom hogy most ott hagyjam a fium és adjak neki még egy esélyt (sokszor adtam neki már esélyt, és sokszor igérte nekem hogy javulni fog, és a viselkedésén változtani de nem lett soha semmi se belöle) azt momdta hogy ha szakitok vele akkor öngyilkos lesz, én félek hogy megteszi.Nem tudom mi tévö legyek, hogy hogyan tovább. :(

2015. ápr. 6. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegye meg. Ha ennyi esze van, tegye. Ha nagyon kedves akarsz lenni, szólsz a családjának, hogy ezt mondta, aztán majd figyelnek rá, ha nem, ő ügye. Nehogy már más miatt ne élhess boldogan...
2015. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki hg nem vagytok egymáshoz valók és menj ahhoz a fiúhoz aki megbecsül
2015. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naiv kislány... Dehogy lesz öngyilkos, csak jártatja a száját és teszi az agyát. Bocs, de a barátod egy önző, bunkó paraszt, rég ott kellett volna hagynod a fenébe... Szeret és közben megüt? Persze...
2015. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, én foglalkozok vele, olyan mintha az anyukája lennék nem is a barátnöje én probálom megnevelni. Én mindent probáltam megtenni érte, etettem, szeretgettem.
2015. ápr. 6. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2015. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!