Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes döntés ilyenkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ilyenkor, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...közel két éve hogy megismertem egy lányt,nagyszerű kapcsolat volt mig tartott,megértettük egymást mint barátok,jól kijöttünk, együtt nevettünk, együtt bánkódtunk,közös programokat,idötöltéseket csináltunk,koncert,mozi,szinház,sörözés,kirándulások stb.

minden flott volt közöttünk mígnem beütött a crah!

többet kezdtem el érezni iránta barátságnál,egyszóval beleszerettem.mélyen,szenvedélyesen!Miután ez kiderült egyre gyakoribbá váltak a nézeteltérések,magyarázkodások,eleinte ahogy igyekeztem tudtára adni hogy szeretem,csak mosolygott rajta, de mostanra már elutasitó lett. Szóval nem igazán hajlott rá hogy viszonozza.Az utolsó héten szenvedélyes vallomást tettem,kitárulkoztam,minden érzésemet kiadtam,elmondtam mindent,mit jelen nekem, mennyire félte, mennyire megváltoztatott,jobb emberré váltam általa,megtanitott rá miaz igazi odaadás,mi az igazi mély szerelem,ezt talán nem kellett volna de még azt is elmondtam hogy hány éjszakát átsirtam azért mert annyira hiányzott!Na de a lényeg hogy egy indíttatásól vezérelve megírtam egy szerelmes verset az érzéseimről,megmutattam neki,ettől nemhogy közeledtünk volna egymáshoz, de bejelentette hogy nem tudja megadni amire vágyok tőle ezért jobb lenne ha ritkábban, vagy egyáltalán nem beszélnénk.Ez aztán beindított egy olyan párbeszédet hogy a végére már összeveszve köszöntünk el egymástól,ő még facebook ismerősei közül is törölt.A problémája a következő volt, a kezdet kezdetén úgy lépett bele ebbe a dologba hogy barátság legyen,én is belementem ugyanebbe,de rájöttem közbe hogy sosem azért voltam vele ennyi ideig mert barátom volt,hanem mert mindig is abban reménykedtem és az vezérelt hogy talán összejöhetünk.ezt ő úgy érezte félrevezettem becsaptam és hazudtam neki!Most hogy elvesztettem, nemcsak a hiánya, és a veszteség bánt hanem a lelkiismeret is furdal amiért még magamnak is hazudva megbántottam őt!Nem tudom mit tegyek,törődjek bele hogy vége és felejtsem el,ami igencsak nehéz,szó szerint fáj a szívem érte, félóránként nézem telefonomat azt várva még mindig hátha ír valamit,hiányzik,veszettül hiányzik!! :( Mi tévő legyek megpróbáljam még helyrehozni legalább a barátságot,legalább azért küzdjek,mert nehezen tudom elképzelni hogy soha többet ne lássam,ne tudjak róla, de még inkább az bánt hogy így váltunk el,bánt a tudat hogy rossz voltam hozzá,legalább annyit elérhetnék e hogy a barátság,ismeretség megmaradjon,de nem tudom tudnék e rá csak barátként tekinteni vagy megint elhatalmasodna rajtam a szerelmi vágy,tanácstalan vagyok :(



2015. jan. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A legrosszabb es legfajobb erzes a viszonzatlan szerelem.

En a leirtak alapjan azt tanacsolom, hogy hagyd egy picit leulni a dolgot. Hagyj idot, hogy o is atgondoljon mindent. Szerelem ebbol szerintem nem lesz reszerol, de ha jelent neki barmit is az a ket ev, jelentkezni fog es megtudjatok beszelni hogyan tovabb!

2015. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zsibbadtak el az ujjaid? Megijedtem a szöveg láttán. Fáradt vagyok már. Nem volt erőm végig olvasni... Bocsi! Ha priviben összefoglalnád tudnék segíteni.
2015. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tok mondani hogy várjál és sajnálom!
2015. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nok elerik midnenhol hogy te kerj bocsanatot es hogy te legyel a pocs...nem te vagy a fszkalap elhiheted ez igy tirtent lepj rajta tul senkinek sem a hibaja ha egyik ember szereti amasik meg nem viszonozza... 18/f
2015. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán neked is jobb lesz, ha egy ideig nem találkoztok, könnyebben elfelejtheted.
2015. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felejtenem minden képpen kell,de csak mint szerelmet, barátként nem tudnám elfelejteni,az túl nagy ár lenne egy ilyen gyönyörű együtt töltött időszak után. Mivel jól ismerem tudom,és érzem hogy ő is szenved,hiszen mondta "nagyon sokat jelentett ez a barátság nekem" ! :(
2015. jan. 31. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb mikor az egyik fél elkezd többet érezni és tönkre megy a barátság. :(

Gondolj csak bele. Hogyan tudnád elfelejteni, ha továbbra is barátkoznátok és sok időt töltenétek együtt. Ezután már rohadt nehéz volna mellette lenned, mint barát. :/

2015. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!