Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem lesz barátom? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom? :- (

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. A barataim,ismeroseim mind azt mondjak, hogy milyen szep vagyok,jo alakom van,elmehetnek modellnek stb. De soha nem kezdemenyez egy fiu se nalam..ez miert lehet? En orulnek, ha odajonnenek hozzam. Mit tudnek tenni, hogy odajojjenek hozzam?

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat:)



2015. ápr. 7. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felnek megkérdezni Me azt hiszik ugysem lenne nalad esélyük ;)
2015. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lathatunk rolad kepet?
2015. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Képet küldenél magadról?

Amúgy igaza van elsőnek

Én is nagyon felénk vagyok hiába h Szép a lány nem merem leszolitani

15f vagyok

2015. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok és nem "me"-t akartam írni hanem "mert" csak a telefon kijavitott
2015. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3.Miért nem?Mi sem egyszerűbb,legfeljebb elküld melegebb éghajlatra.
2015. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Vagy megelőzött a híred vagy egyszerüen nem vagy annyira tuti mint amilyennek tartanak a "barátok"

egymillió veled egykorú lányról el lehet mondani hogy "modellalkatja" van ami megint csak egy ferdítés, hiszen egy kettő lány akikre ezt mondják a közelében sincs a modelalkatnak... Szóval vagy vigasztalni akarnak hogy ilyeneket mondanak, vagy egszerüen nem vagy annyira fontos egy srácnak se ami azt jelenti hogy az esetlegesen jó külsőd mellett semmi értékelhető nincs benned....

Ez a "Félnek megkérdezni..." dolog baromság... az a srác amelyik meg akar majd dugni téged az meg is fog dugni téged... amelyik nem akar az nem fog... na meg vannak a gép elött punnyadó kockák akik nőt életükben nem láttak közelről... na de ők ne is szaporodjanak szvsz...

2015. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4.-es.Az a fránya telefon XD.
2015. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sose? 15 éves vagy, még nem vagy öreg ismerkedni, én 34 vagyok mégsem volt még senkim, ez ilyen dolog.
2015. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Neaggódj egyszer úgyis lesz,pláne hogy ha olyan szép vagy tényleg :) ezen felesleges szomorkodnod

Azért én is megnéznélek képen :D

2015. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha TE kezdeményeznél?

Tudod, egyenjogúság van. Ezért harcoltatok: akkor élj is vele!

2015. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!