Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom eddig mindig kontaktle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom eddig mindig kontaktlencsében látott, félek, mi lesz így?

Figyelt kérdés
Elég erős a szemüvegem és sokkal kisebbnek tűnik a szemem benn, mint amilyen valójában. Félek, hogy nem tetszenék neki és másmilyennek látna, ha szemüvegben látna egyszer :( Viszont nemsokára együtt fogunk aludni és este már kis szoktam venni a kontaktlencsét lefekvés előtt. Nem tudom, mit csináljak.
2015. febr. 27. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a viccesebb, mikor szemüvegben háromszor akkora valakinek a szeme. :) Amúgy meg tetszel neki nem fogja érdekelni, hogy na most kisebb a szemed a szemüvegben.
2015. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a barátod nem amiatt fog elhagyni, mert meglát téged szemüvegben.

Semmi sem fog történni, csak meg lát így is, és kész.

Tudod ez eléggé természetes.

Majd, amikor már idősebb leszel, kérdésed alapján tininek gondollak, akkor megtapasztalod, hogy egy szemüveg szinte jelentéktelen a többi egyéb máshoz képest.

Pl. hogy tudsz-e főzni, vagy mennyire tolerálsz dolgokat a barátodnak..stb.

2015. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem vagyok már tini, de ő az első barátom.
2015. febr. 27. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog elhagyni a szemuveg miatt. Nyugi!
2015. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó szemüveg szexi is lehet. Hidd el ez csak téged zavar. Ha elfogadod magad ő is elfog. (barátnőm nem vette le a meltartóját mert kisebbnek néznek ki a mellei. Engem zavart, hogy nem vette le szex közben nem játszhattam a kis cicikkel. Egyszer levette és csak annyit mondtam neki hogy végre. Azóta ő is elfogadja magát meg én is.) Nem szabad túlragozni. Ha szeret akkor lehetsz félábú félszemű félmellű akkor is szeretni fog.
2015. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem áll rosszul a szemüveg, csak nagyon erős a lencse és ezért rettentően lekicsinyíti a szemem
2015. márc. 2. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi.
2015. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!