Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeret? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt és én már első randitól éreztem hogy beleszerettem ezt nem olyan rég a tudtára is adtam amire a válasza az volt hogy ő is szeret. Azonban pár hete elmondta hogy ez nem igaz csak szeret de nem szerelmes neki ehhez több idő kell. Nagyon kiborultam de neki nem mutattam ezt... Mit tegyek a csillagokat is lehoznám az égről ha ettől szeretne.

2015. ápr. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg egyszeru szop d le
2015. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez idő kell.

Legyetek együtt sokat, és ha Ő is úgy akarja, beléd szeret.

2015. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló bár elég alpári a válaszod de megnyugtatom silány kis lelkedet le szoktam elég gyakran és szereti :) Második kommentelő köszönöm
2015. ápr. 8. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez full duma. Nem hallottam még sráctól olyat, hogy neki idő kell. Ez a szerep általában a nőké. Vagy odavan érted, vagy nincs. Vagy elzavarod, vagy megszokod, hogy a szexért van veled. Nekem ebből ez jön le.
2015. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakorold még a szopást... hogy jobban szeressen.
2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthagynám a helyedben azt, aki ilyenekről hazudik.
2015. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!