Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 hónaposak leszünk barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónaposak leszünk barátnőmmel, és szeretném meglepni valami kis kedvességgel. Csajok főleg, mi az, aminek igazán örülnétek ilyen alkalomra a párotoktól, aki szívből szeret titeket? 18F

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi! :D Köszönöm!

2015. ápr. 8. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kis ottalvàs jó szerinted?

Vagy cumi?:-)

2015. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát, valami kicsi (de persze nem túl drága) ékszer, valami olyan különleges dolog, amit a srác készít nekem (mondjuk ha pl. szeretem Bon Jovit és gitározom, akkor Bon Jovi gitárkották összegyűjtve) esetleg vacsi, ilyesmi
2015. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem elég hohy a 8-10 évesek "szerelmesek", de már az 5 hónaposok is kezdik.
2015. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, látod, de meg kell adni az alkalmat mindennek, mindent a szerelemért :D
2015. ápr. 8. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Húha, 4 hónap alkalmából nagyon meglepett a párom:)

Úgy beszéltük meg, hogy átmegyek hozzá, ő ugye kijött az utcába elém és amíg hozzájuk értünk felvezette, hogy van egy kis süti,vett üdítőt és már készen is áll a film. Nagyon örültem neki, hogy 'így' készülgetett mégis:) Ám amikor beléptünk a szobájába mindenhol gyertya volt, szólt a zene, az asztalon pezsgő,bonbon és egy gyertyából kirakott 4-es várt:)

Azt hiszem, hogy számomra ez volt eddig az egyik legédesebb gesztusa, többet ér mint egy ajándék:)

18/L

2015. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én semmit sem szoktam kapni. 7 hónapja vagyunk együtt, mindig elfelejti a hónapfordulót. Azt mondja, h évente szokás ünnepelni de tuti azt is elfogja felejteni :D Ezvan.
2015. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NonameTheBunny válasza:
Mi van, hogy közösen találunk ki, elmentünk tropkáriumba, a következőn állatkertbe, a legutóbbin meglepett hogy elvitt cukrászdába. De bármivel lehet ami apró kedveskedés nem kell szerintem hónapfordulóra sokat költeni. Ha ismered hogy miket szeret akkor apróságok is tökéletesek. Romantikus vacsi, masszázs, esetleg közös vagy összeillő dolgok, polo, karkötő vagy nyaklánc.
2015. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!