Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi minden nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi minden nőnek csapja a szelet, akkor egyikkel se gondolja komolyan a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki minden nőnek bókol. Meghívott egy italra, meg ilyenek. Engem is dicsért, hogy milyen szép vagyok, stb. De sokszor olyan fura, elkerül, aztán meg rám ír. És olyan rossz érzés, hogy látom másnak is bókol. Olyan, mintha egy nő nem lenne elég neki. Miért nem elég egy pasinak egy nő? Miért kell neki több tucat?

2015. ápr. 10. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik.
2015. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem te fogod megváltoztatni. (Nem veled van a baj, csak sokan esnek abba a hibába, hogy azt hiszik, majd ők megszelídítik a rosszfiút/nőcsábászt, aztán csak a sírás van belőle.) Ne számíts vele semmi komolyra.
2015. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert minél több annál jobb ha nálad nem is de mással össze jöhet. :) Nem az a lényeg hánynak bókol , kivel kedves hanem az a fontos hogy veled milyen. Kivel tölt több időt , kivel kedvesebb és oda figyelőbb. Engem egy kis tapasztalatlan szűz csábított el , mai napig együtt vagyunk. Ha ő nem lenne , falnám őket.:)
2015. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Amíg bizonytalan a helyzet, több vas kell a tűzbe.

Nem feltétlenül csapodár az, aki egyszerre több lehetőséggel foglalkozik.

Csak valószínűleg már rengeteg időt dobott ki olyan lányokra, akik aztán lerázták, pedig csak velük foglalkozott.

Nem esik le a gyűrű az ujjadról, ha kimutatod a saját érdeklődésed. És akkor jó eséllyel hagyni fogja a többit.

2015. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem esik le, de azért a férfi kezdeményezzen már. És én már kimutattam az érdeklődésem...
2015. ápr. 11. 00:25
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Talán neki nem egyértelmű. Vagy tényleg csak flörtölni akar.
2015. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!