Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szembe nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szembe nézni a dologgal! Hogy tegyem? Vagy mit lehetne tenni? Kimenjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Nagyon szeretem! Együtt is voltunk itt Pesten, most fél éve, hogy együtt vagyunk. Két hónapja ki kellett mennie külföldre.

Akkor is többször rákérdeztem, hogy mi legyen, abbahagyjuk-e vagy folytassuk.

Nem mondta, hogy hagyjuk abba.

Utána is ugyanúgy viselkedett velem. Azt hittem az lesz a legnagyobb probléma, hogy hogyan tudjuk megoldani a találkozást, de nem. Kimehetnék hozzá ösztöndíjjal, találtam munkát, amivel két hetente ki tudtam volna menni hozzá. Tehát ezzel nincs gond.

Olyan szituációkban is keresett! Barátainak is kihangosított, csak akkor nem volt elérhető, ha lemerült. Soha senki nem bánt még velem, úgy, mint ő. Viszont: két hete nagyon elkezdett hanyagolni! Ráírok, megnézi és nem válaszol. Felhívom és nem veszi fel.

Szerintem nem akarja velem folytatni, esetleg van valakije. Ezeket meg kellene beszélnünk! De nem tudnám feldolgozni, ha azt mondaná, hogy hagyjuk abba (eddig minden egyes nap azon dolgoztam, hogy tudjunk találkozni és meg is oldottam!).

Tudnátok bátorítást adni, hogy megbeszéljük a dolgokat? (nem lecs*szést!) (Nagyon szeretem, rossz, hogy élőben nem tudunk találkozni - ha azt mondja holnap menjek, akkor holnap mennék hozzá - és így kell rákérdeznem, nem tudom hogy tudnám feldolgozni, nagyon nehéz!)



2015. ápr. 11. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Hasonló helyzetbe kerültem én is pár éve. Tudod mi lett a vége, ugye?

Hiába kényeztetett el, ha most megváltozott. Megkell értened, hogy az a rendes srác, aki volt, az már nincs és nem is lesz a tied. Ez a legnehezebb része az egésznek. Ne húzd tovább. Esetleg egyszer beszélj vele, hogy tiszta legyen a lelkiismereted, de te magad is tudod, hogy ennek itt VÉGE!

2015. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most mondom, hogy ha ki is mész hozzá, az ilyenek csak ideig óráig rendesek. Aztán valamit a fejükbe vesznek, és 180 fokos fordulat. Hagyd a fenébe! Lehet fájni fog, de hamarabb is elmúlik, mintha azon törénéd magad, hogy egy halott kapcoslatot megments!
2015. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!