Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek volt idősebb féllel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt idősebb féllel kapcsolata, úgy hogy nem félrelépés volt, milyen volt ilyen kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Például: 20-on éves nő és 30-as éveiben járó pasi

Ki, milyennek élte meg ezt a kapcsolatot?

Nőként megéri idősebb pasival lenni?

Pasiként megéri fiatalabb nővel?

Ezek csak érdekkapcsolatok vagy félrelépéses kapcsolatok egy feleség mellett vagy van rendes is?


2015. ápr. 12. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem voltak lefelé is, felfelé is extrém korkülönbségű kapcsolataim, de azok mind vagy csak szexkapcsolatok voltak, vagy félrelépősek. Viszont ismerek házaspárt, ahol a feleség 30, a férj 60 éves, és imádják egymást.
2015. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
10 év korkülönbség egyáltalán nem sok. Vannak extrémebb esetek is. Szerintem egy kapcsolat minőségét nem az határozza meg, hogy hány év van a felek közt, hanem a lelki érettség és a hozzáállás. Ugyanúgy egy kisebb korkülönbséggel működő kapcsolat is lehet jó, vagy lehet érdekdolog, vagy félrelépés, ahogy egy nagyobb korkülönbségnél is. Ez nem meghatározó.
2015. ápr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 év korkülönbség volt, és mindkettőnk életének legjobb és legszebb kapcsolata volt. Bő másfél évig tartott, de amit azalatt megéltünk, az jobb volt, mint addig bármi. Baromi erős kölcsönös vonzás, és nagyon szép emlékek. Nem feleség mellett, hanem elvált voltam, és teljesen független.
2015. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!