Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jól teszem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól teszem, hogy szakítok vele? Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Három hát múlva lenne egy éves a kapcsolatunk, de az eddigi együttlétünk felét távkapcsolatban éljük. Én első éves egyetemista vagyok , ő pedig még sulizik, és így kénytelenek vagyunk 350 km re lenni egymástól ami nagyon nagyon megterhelő a számomra, ő meg folyamatosan féltékenykedik, pedig eszem ágában sincsen megcsalni őt, és ha otthon vagyok akkor sem tudok vele lenni, mert folyton dolga van, amik soha nem várhatnak.

Egy másik zavaró tényező a két év korkülönbség, mi a világnézetünkben és az elvárásainkban mutatkozik meg. Soha nem kértem eddig, hogy látogasson meg, néha ne én dobjam ki a sok pénzt az ablakon, hogy vele legyek,de még az évfordulónkra sem akar feljönni. Illetve még soha nem aludt nálunk, mert az szerinte nem helyén való, de mégis együtt veszítettük el a szüzességünket. Persze szakításról hallani sem akar,és nekem is nagyon nehéz, mert én is nagyon szeretem őt, de megérthetné, hogy nekem jobb lesz így. (Mielőtt jönnének a rosszindulatú kommentek, nincsen másvalakim, hogy ezért szakítanék). Ezt meg betetőzi az, hogy haraggal váltunk el szombaton, és azóta nem beszéltem vele normálisan. Hogy csináljam, hogy jó legyen? Legközelebb csak egy hónap múlva megyek haza.



2015. ápr. 14. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni , hogy 20 éves lány vagyok, a barátom meg 18 lesz, és még van egy év suli neki hátra
2015. ápr. 14. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Szakításban nincs olyan, hogy "jó legyen". Ha szeret, nem fogja megérteni, hogy miért akarod őt otthagyni, főleg, ha még te is hangoztatod mellé, hogy egyébként szereted. Viszont érdemes elgondolkodni rajta: ha már ilyen nyíltan azt mondod, hogy jobb lenne neked nélküle, akkor tényleg még mindig szereted? Őt szereted, vagy csak az elmúlt év emlékét, hogy ő volt neked az első?


A leírtakból nekem úgy tűnik, hogy te már eldöntötted, hogy szakítani akarsz vele, így a lényeg csak annyi, hogy vele is értesd meg. És felejtsd el ezt a "szeretlek de jobb lesz" kezdetű dolgot, mert ezzel csak forgatod a kést sajnos.

Ha teheted, várd ki az egy hónapot, beszéljetek személyesen. Ha nagyon nem megy, akkor telefon, skype, bármi, ami legalább verbális kommunikációt biztosít. És még utána is leülhettek esetleg, ha otthon leszel.

2015. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már most halálra van ítélve. Velünk is ugyan ez volt. Bárcsak ne húztam volna ennyi ideig a dolgot. 7 évig voltunk együtt, ebből 4 év volt távkapcsolat. 200km a távolság. A 4év alatt 1x!! Jött csak el hozzám... mindig Én utaztam, először hetente majd kéthetente. Féltékeny volt, hisztizett, hogy nem találkozunk, meg alig van szex stb. De eljönni már nem jött volna hozzám. Szakítani Ő sem akart. Tavaly nyáron lett elegem. Oh és igen. Amikor együtt tudtunk volna lenni, akkor is más dolga volt.

Még időben leléphetsz... ne járj úgy mint Én.

22N

2015. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, olyan nehéz, mert ragaszkodok hozzá én is, de fiatal még, ő is, én is, és nem fogja fel, hogy ez maradjon egy jó elmék, s hagyjuk a fenébe az egészet... Mindenesetre kivárom míg ő hív, vagy ír vagy valami módon kommunikál velem. :(
2015. ápr. 14. 16:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Első! valóban igazad van, hogy szeret, s ragaszkodik hozzám, de én ezt így nem tudom csinálni, lehet, hogy csak az emlékek miatt van, pedig olyan sok jó élményünk van, de én le akarom ezt zárni, tényleg. Ezzel nem csak őt bántom meg, nem is fáj hogy vége.
2015. ápr. 14. 16:27
 6/7 A kérdező kommentje:
nem is fáj helyet nekem kellett volna legyen , bocsi az elírásért
2015. ápr. 14. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
szia Anna . :-)
2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!